Yeni! Nokıa garanti sartlarında degisiklik

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
eko_ekrem

eko_ekrem

Üye
    Konu Sahibi
Yeni! Nokıa garanti sartlarında degisiklik
::: 2011 ::: Arkadaslar Nokıa servisi aradım. Telefonum servisten geldi ama hala aynı sorunu yasıyorum dedim. nokıanın garanti belgesinde 1 yıl icinde 2 kez aynı sorun yasandıgında yeni cihaz yada parasını iade ediyor dedim. onlarda telefon bir yıl icinde 3 kere telefonda parca degisimi yaplıdıgında hala aynı sorun yasanıyorsa telefon degistirilir cevabını bana veridler. yani telefonunuz aynı arızadan 3 kere parca degisimi yaplırsa cihaz degisimi yada parası iade edilecek! ::: 2011 :::

--------------- Ekleme ---------------

bilginize:hmmm

• Beğen
Tepkiler: cılgın_patron

celibar

celibar

Üye
garanti şartlarını nokia kafasına göre değiştiremez.yasada ne yazıyorsa ona göre davranmak zorundadır.sen garanti şartlarını yanlış okumuşsundur.bende de hafıza kartı kutusunun üzerinde "bir yıl içerisinde 2'den FAZLA tamir olduğu halde sorun devam ederse" diyor.oradaki "FAZLA" kelimesine dikkat etmek gerekiyo...

eko_ekrem

eko_ekrem

Üye
    Konu Sahibi
garanti şartlarını nokia kafasına göre değiştiremez.yasada ne yazıyorsa ona göre davranmak zorundadır.sen garanti şartlarını yanlış okumuşsundur.bende de hafıza kartı kutusunun üzerinde "bir yıl içerisinde 2'den FAZLA tamir olduğu halde sorun devam ederse" diyor.oradaki "FAZLA" kelimesine dikkat etmek gerekiyo...
Ben bunu Hem nokıa shopu aradım (Turkcell bayi) Hemde Kendi Teknik servisini aradım . İnanmayan varsa buyrun tel +90 (0) 216 458 97 97:hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt