Yeni Nesil Nokia 603, 700, 701 ve 808 Pureview Telefonlara Flash Atmak

Sponsorlu Bağlantılar

mesutcinik

mesutcinik

Üye
eyvallah kardeşim sağolasın emeğine sağlık

yilmazkaya32

Üye
bundaki amaç nedir hack falan mı (603)

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
Hack farklı Flash farklı şeyler. Flash telefona işletim sistemi yazılımınızı baştan kurar. Hack ise yüklü işletim sistemi yazılımınız üzerinde çeşitli kök dosyları üzerinde yetki sağlamak gibi bir işlemdir.

osmanaslan1060

osmanaslan1060

Üye
bence bu konu gereksiz çünkü yeni nesil telefonlara artık nokia suite dan yazılım güncelleme yerinden flashlanabiliyor sadece nokia suite nin son sürümünü yüklemeniz gerekiyor

ANIL

ANIL

Admin
bence bu konu gereksiz çünkü yeni nesil telefonlara artık nokia suite dan yazılım güncelleme yerinden flashlanabiliyor sadece nokia suite nin son sürümünü yüklemeniz gerekiyor

Nokia suite yeniden yükleden bahsediyorsan o üzerine yüklüyor flash ise tamamen temizleyip kuruyor.

osmanaslan1060

osmanaslan1060

Üye
gerçi ben telefonu hacklediğim için uzuuuuun bir süre boyunca format veya flash düşünmüyorum

- - - Eklendi - - -

birde yazılım güncelleme bölümünde "Telefonunuzda bir problem mi var? Yazılımı yeniden yükleyerek sorunu giderebilirsiniz." gibi birşey yazıyordu(tabiki yazılımı yeniden yükle yazısı mavi renkteydi)

voljtrann

voljtrann

Üye
mrb nokia 701 RM-774 icin navifirim den dosyaları indirdim yanlız siz Emmc.fpsx (415 mb )dosyası da gerekli deimissiniz phoeneix istiyo die.yanlız bu dosya bende yuzde 97 90 larda falan hata verio duruyor indiremedim.dier dosyaları indirdim fakat denemedim bi sıkıntı olur die.normalde navifirim kendi 7 tane dosya seciyor. emmc.fpsx dosyası istenmeden de flash tan varmı acaba illa gereklimi bu dosya ?

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
Flash esnasında o dosyayı istiyor program ama eğer hata alıp sıkıntı yaşıyorsanız programın son flash penceresinde optionstan o dosyayı (kırmızı renkte gösterir) silin ve flashı başlatın sıkıntı olmaz.

omer19sen

Üye
arkadaşlar navifirmden 701 in fp2 sürümünde telefonumun ürün kodu yok
telin ürün kodu 059K387 başka bir kodun dosyaları olur mu yardımcı olursanız sevinirim...

veysi62

Üye
teşekkürler

can2752

Üye
tşkler

garfield457

Üye
aga ben phoneix i indiremedim bi link atsan ?_

eseslieko

eseslieko

Üye
çok sağol süper anlatım tebrikler :)

garfield457

Üye
phoneix i kurarken dongle error hatası alıyorum ve bir türlü kurulmuyor! yardımcı olabilecek var mı?_

garfield457

Üye
bende hata veriyor ama sonrasında telefon flash atılmış şeklide açılıyor. pcsuite i kapatıp mı denemeliyim ?_

sohey

Üye
benim telefon çöktüü ne yapmam lazım nokia 500 boot yüklüyor yüklerken uzun sürüyor hemde açılıyor ama siyah erkan kalıyor hiç bişi yok Lütfenn yardım edinnnnn phoenix de usb1 olarak okuyrr olmuyororr acil yardımm acill lütfenn

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
benim telefon çöktüü ne yapmam lazım nokia 500 boot yüklüyor yüklerken uzun sürüyor hemde açılıyor ama siyah erkan kalıyor hiç bişi yok Lütfenn yardım edinnnnn phoenix de usb1 olarak okuyrr olmuyororr acil yardımm acill lütfenn

Telefonu hard format tuşlarıyla aç açılmassa profesyonel bir bilene göster. Konuda özellikle temel bilgisayar kullanımı iyi olmayanlar, bilmeyenler, çekinenler, şüphesi olanlar yapmasın diye not düştüm. eksik yapılan yada yanlış yapılan bir işlem sonucunda bu tarz sorunlar meydana gelebilir. veya bilgisayar donanımınız kaynaklıda olabilir bilemem. İnş düzelir.

bende hata veriyor ama sonrasında telefon flash atılmış şeklide açılıyor. pcsuite i kapatıp mı denemeliyim ?_

Flash atarken Suit kapalı olacak.

keremmm96

Üye
flaşı 3 buçuk saat sonunda atmayı başardım çok teşekkürler :yuru

-Kazuva-

Üye
usat bi yardım edermisin phoenix indiremiyorum

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
usat bi yardım edermisin phoenix indiremiyorum

İlk konuda verdiğim linke tıklasanız açılan yerden en üstte en son sürüm başlığına tıklar, en alttan en son versiyon için bitshare linkinden indirebilirdiniz.
En son sürüm linki:
Direk indirme linki :

Üst Alt