Yeni Msn Messenger 9.0 Download, İndir, Yükle

Konu, 'MSN ve Yardımcı Programları' kısmında Ozan tarafından paylaşıldı. Okunma: 201365 | Cevaplanma: 44

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Windows Live serisi içerisinde yer alan yazılımlar, yenilenmeye devam ediyor. Gündelik hayatın içinde size yardımcı olan ve eğlenmenizi sağlayan bu yazılımlar, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok popüler konumda. Bunlar arasında; Windows Live Messenger (MSN), Windows Live Mail, Windows Movie Maker gibi araçlar bulunuyor. 30 milyona yaklaşan kullanıcı sayısıyla Windows Live Messenger, yenilenen yazılımlar arasında en çok merak edileni. Build 14.0.8050.1202 sürüm numarasıyla yayınlanan programı, en yeni haliyle ve Türkçe olarak kullanabiliyorsunuz.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Not: Kurulumu zaman alıyor

Yeni servisleri kurarken biraz sabırlı olmanız gerekiyor. İlk indirdiğiniz dosyanın küçük boyutuna aldanmamalısınız. Asıl indirme işlemi, o dosyayı çalıştırdıktan sonra başlıyor ve internet bağlantınızın hızına göre biraz zaman alıyor. Yükleme işlemleri bittikten sonra da bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekiyor.
  2. ben bunu daha önce kullanmıştım hiç memnun kalmadım
  3. microsoft ilk defa live 9.0 'ı türkçe olarak sunuyor. bahsettiğin şey internette dolaşan live 9.0 benzeri..
    ben orjinal live 9.0 sürümü ingilizce olarak yükledim.. ingilizce olduğundan sorun yaşayınca kaldırdım..
    şu an bu sürümü yüklüyorum.. sadece setup dosyası 128 Mb.. daha önce internette sağda solda verilen hiçbir msn live 9.0 128 mb değil..
    deniyelim bakalım sonucu yazarım..:oke:
  4. Evet dediğim gibi...

yükledim.. gerçekten çok süper.. microsoft'un sunduğu bu sürüm internette sürekli dolaşan live 9.0 değil.. öncelikle setup dosyası yükleniyor.. setup yüklemesi sadece msn live'ı içermiyor yanında mail, fotoğraf galerisi, movie maker gibi ek programlarıda sunuyor.. setup dosyasından ayrı olarak hepsinin kurulumu 178 mb civarı..
    sadece msn yi yükseltemek istiyorsanız size ek olarak sunulan programların yanındaki işaretleri kaldırın.. msn live yüklemesi ise 67 mb..

:oke:
  5. Microsoft süper bir iş çıkarmış teknik olarak geliştirmeye elverişli bir sistem değil zaten çünkü hemen hemen Instant Messaging ( IM ) için herşey mevcut arabirim ve görsel gelistirmeler var ve bunlar gerekiyor zaten çok hoş ..
  6. güzelmış gerçekden haklısın benım kulladıgım sürüm bunun benzerıymış ama bunun daha yama programları yoktur dimi çoklu oturum açmak için??
  7. özellikler güzel.. görsellik güzel.. fakat eski sürüm msn ile uyumsuz gibi.. nick adlarında sorun var...
    webcam görüntüsü sol tarafa alınmış... renkli msn çerçevesi ile süslenmiş.. eski msn eklentilerinin bu sürümde çalışacağını zannetmiyorum..
  8. ewet msn yamaları çalışmıyor :cnfsd: yakında kaldırırım
  9. Beta versiyon mu yoksa tam sürümmü çünkü siteye girince messenger beta yazıyor???
  10. emeğine sağlık arkadaşım süper olmuş plus gibi bi olayı varmı yada çoklu msn :)

--------------- Ekleme ---------------

tam sürüm arkadaşım beta filan yazmıyo 127 mb zaten beta olamaz:D

--------------- Ekleme ---------------

birazda yenilikç olun arkadaşlar eskileri bırakın sonunda herkez bunu kullanıcak :))
  11. Güzel yapılmış ama beta olmasından dolayı halen sorunları var örneğin en önemli kayıp sesli ve görüntülü konuşma olmuyor.yüklemeyin boşuna
  12. görüntülü ve sesli konuşma oluyor.. bu konu başlığı açıldığından beri kullanıyorum bir sorun yok.. sadece
    nicklere verilen özel karakter,renk vb gibi şeyler yeni sürüm ile uyumsuz..
  13. plus yükledim ama renk vs. çalışmıyor.Ancak çoklu oturumda sorun yok
  14. 3-4 gündür kullanıyorum, grafik olarak eskisinden güzel. :oke:
  15. Boyutu çok fazla. Sadece konuşmak için kullandığım için hiç gerek yok.
  16. Arkadaşlar, çoklu oturum açma problemi olanlar vereceğim siteye girip, belirteceğim yönergeleri uygularsa problem hallolacaktır. :oke:

MessPatch Light: quick.basic.universal

Siteye girdikten sonra önce java uygulamasının açılmasını bekleyin.
    Daha sonra Enable Polygamy'i seçip, sağ alttaki Patch butonuna basın.
    Sorununuz muhtemelen çözülmüştür. :)

Yalnız bu işlemi yaparken Windows Live Messenger’ın kapalı olmasına dikkat edin.

Kolay gelsin. ;)
  17. Grafik olarak çalışılmış sadece ama güzel sayılabilir.
  18. Uygun plus sürümünü bulabilen oldumu acaba?
  19. Henüz tam destek veren plus sürümü yok yakında çıkar.
  20. Ben bu sürümde cam çalıştıramadım acaba vistadamı boyle oluyor yoksa genel bir sorun mu ??
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.