(yeni link mobil ve pc ) bolt browser 2.5 facebook dahil bir çok video sitesindeki videoları açıyor

Sponsorlu Bağlantılar

ibrother

ibrother

Üye
    Konu Sahibi
(yeni link mobil ve pc ) bolt browser 2.5 facebook dahil bir çok video sitesindeki videoları açıyor
SIKINTI YAŞAYANLAR İŞTE SİZE .JAR ADRESİ:teşekkür butonu sağda ARKADAŞLAR BAZI CİHAZLARDA VIDEO İLE İLGİLİ SIKINTILAR OLUYORMUŞ YAŞANLAR ÇÖZÜMÜ:1.SETTİNG)MEDIA SETTING 2.KARŞINIZA BİR EKRAN ÇIKAR VİDEO YU OYNATIRSA YES DEYİP OK YAPIN3.VİDEO YU OYNATMAZSA EĞER NO DEYİP OK DEYİN İKİNCİ VİDEO AÇARSA YES DEYİN OK TAMAM OLUR.4.facebook değiştiği için notunuzu yazdıktan sonra seçenek)submit deyin yorum yazılır.NOT:CİHAZ SESSİZ DE İSE VİDEO DAN SES ÇIKMAZ DİKKATİNİZE.

YENİ LİNK:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: hakan198646, Sinanisot610, время ve 61 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

kingston58

Üye
teşekkürler

BozBaykuş

BozBaykuş

Üye
tesekkurler...

ercanbabam

Üye
arkadaş jad dosyasının neyine teşekkür ediyorsunuz?

• Beğen
Tepkiler: adsız123456, bb81 ve gardiyan52
ibrother

ibrother

Üye
    Konu Sahibi
2.5 anca oyle iniyor .jar eklemeye calisacam

tugray yüzen

tugray yüzen

Üye
n80 de yüklenirken geçersiz jar dosyası yazdı.yüklemeyi iptal etti.yardım edermisiniz.

BANLI

BANLI

Üye
koçum jad koyacağına gerçek dosyayı koysana bağlantı kesildi diyor bizi uğraştırıyorsun

sadem-

sadem-

Üye
Abii'ler boltbrowser.com'a girin ordan indir'n yao niye mesele yapıyonuz... Ben daha dün yükledim.. Süper olmuş...

ibrother

ibrother

Üye
    Konu Sahibi
ilk basta jar in adresini yazdim nadir denen kisi kabul etmedi . illa yuklemek istiyorsaniz cepten googleye girip bolt browser yazin ilk gelen baglantiya tiklayim ordaki jad dosyasni indirin.

--------------- Ekleme ---------------

jad dosyasini koymamdaki amac sizleri haberdar etmek istememdir.cunku forumda bi cok arkadas facebooktaki videolari acmaktan bahsediyo.bende biliyorum ki jad acilmaz.lutfen

yusuf456

Üye
Jad bağlanılamıyor diyor
jar sertifika hatası veriyor
anaca bolt lite indirdim ondada video izleyemedim ama gerçekten hızlı
benim tel 5320xm hackli değil

Jad bağlanılamıyor diyor
jar sertifika hatası veriyor
anaca bolt lite indirdim ondada video izleyemedim ama gerçekten hızlı
benim tel 5320xm hackli değil

karakule100

karakule100

Üye
Paylaşım için sağol
face ve youtube videoları açıyor n73 te test etdim sonuç :oke:

visitors

Üye
harbiden face yi açıyomu bu???? symbian da skyfire haricindeki tarayıcılar açmiıyo bildiğim kadarıyla...

n82 de açıyo kardeş eline sağlık...

wildtiger223

wildtiger223

Üye
ne ise yarıo bu jad dosyası? Bağlantı kesildi dior .

bosnakselo

bosnakselo

Üye
Arkadaşlar bu sürümü gerçekten facebook videolarını oynatıyor dün indirip yükledim çalışıyor.SkyFire,nin alternatifi bu program arkadaşlar kendi sitesinden indirin ben şuan facebook keyfi yapıyorum,hepinize iyi izlemeler

ibrother

ibrother

Üye
    Konu Sahibi
not:çalıştıramayan arkadaşlar cepten google ye girip bolt browser yazsın ve ordan indirsin.hadi kolay gelsin

BANLI

BANLI

Üye
çok çok sağol kardeş süpersin uzun zamandır ben buna uğraşıyordum gerçekten çalışıyor yalnız jad dosyasını indirdiğimizde jar dosyasını yüklerken bağlantı noktasını wap seçin yoksa hata veriyor wap ta vermiyor tekrar çok sağol

muhasara

Üye

burda jarı var

ibrother

ibrother

Üye
    Konu Sahibi
arkadaş başka sitenin reklamını koyma buraya yasaktır. Lütfen by muhasara

memolim83

memolim83

Üye
iyi olmus bakalım