Yeni çizimlerim. Nasıl arkadaşlar

Sponsorlu Bağlantılar

AssassinmasteR

AssassinmasteR

Üye
    Konu Sahibi
Yeni çizimlerim. Nasıl arkadaşlar
Bu 1
Buda 2

• Beğen
Tepkiler: Enes, yunus_ 123 ve Emrgncy

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
Yetenek var ;)

AssassinmasteR

AssassinmasteR

Üye
    Konu Sahibi
Tesekkurler

minoo

minoo

Üye
Bu da benim çizimimdi..

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy ve ia.phlvn
3mremr3

3mremr3

Üye
ikinizinkide süper olmus bende denicem bunu :D

Emrgncy

Emrgncy

Üye
ikinizin resimlerde şahane...

Ellerinize sağlık..

• Beğen
Tepkiler: minoo
eraycoskun

eraycoskun

Üye
ilerleyebilir, çok çalışmak lazım :)

minoo

minoo

Üye
yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
waay etkileyici başarılar.

eraycoskun

eraycoskun

Üye
hani bu dediğim yanlış anlaşılmasın aşağılamak değil amacım kesinlikle, resim çizen insanı daima severim her türlü yardımcı da olurum ama millet bunları beğeniyor "çok güzel" gibi tepkiler veriyor, demek ki ben kendi çizimlerimi koysam dudakları falan uçuklayacak :D :D

minoo

minoo

Üye
hani bu dediğim yanlış anlaşılmasın aşağılamak değil amacım kesinlikle, resim çizen insanı daima severim her türlü yardımcı da olurum ama millet bunları beğeniyor "çok güzel" gibi tepkiler veriyor, demek ki ben kendi çizimlerimi koysam dudakları falan uçuklayacak :D :D

Bekleriz. Bizim kimse ile bir yarışımız yok. Kimse de bize "sizden iyi kimse olamaz" demedi. Biz de bunu iddaa etmedik. Kendimizce bir şeyler çizdik işte. Bu mesajının amacını anlayamadım?

eraycoskun

eraycoskun

Üye

Bekleriz. Bizim kimse ile bir yarışımız yok. Kimse de bize "sizden iyi kimse olamaz" demedi. Biz de bunu iddaa etmedik. Kendimizce bir şeyler çizdik işte. Bu mesajının amacını anlayamadım?

Dediğim gibi ben de o lafları sizi aşağılamak için söylemedim zaten, ben de kimseye benden iyi olamaz demiyorum. Bir amacı yoktu ayrıca düşüncelerimi belirttim.

alisait07

alisait07

Üye
iyiymş

Üst Alt