Yeni Cep Öğrenci TL

Sponsorlu Bağlantılar

izmirligenc

izmirligenc

Üye
    Konu Sahibi
Yeni Cep Öğrenci TL
Yeni Cep Öğrenci ile konuşmanın dakikasına 30 kuruştan fazla ödemeyin!

Yeni Cep Öğrenci tarifesiyle, tek seferde 50 TL yükleyin, tüm Vodafonelularla 15 dakikası 30 kuruşa, tek seferde 30 TL yükleyin, tüm Vodafonelularla 10 dakikası 30 kuruşa özgürce konuşurken diğer yönleri de dakikası sadece 30 kuruşa arayın.

Üstelik, 20 TL yükleyince heryönü aramanın dakikası sadece 30 kuruş.

BUDA ESKI KONTUR BAZLI FIYAT TABLOSU BUYRUN ZAMMI VAR UCUZLUKMU ARADAKI FARKI SIZ GORUN​

• Beğen
Tepkiler: milestone, er7705 ve Karahasan

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
Bilgilendirme için teşekkürler.

gazbakkal

Üye
Çok Kazık Bi Tarife kimse kolay kolay 20TL den fazla yüklemyemez en azından ben

izmirligenc

izmirligenc

Üye
    Konu Sahibi
EVET cok kazik olmus malesef

onlers

Üye
Dakikası 1 kontür 20 kuruştan 30 kuruşa yükselmiş. TL ye zam olarak geçilmiş

izmirligenc

izmirligenc

Üye
    Konu Sahibi
hosgeldin
Evet malesef zamla geldi
burdan sikayet edebilirsin

lgkg300

lgkg300

Üye
ben maximum 100 kontör yüklerim. bi de cep öğrenci la hangi öğrenci 20 kontörden fazla yükler. türkiye de öyle öğrenci mi var? Dalga geçiyorlar resmen bizle. madem öğrenciyiz daha hesaplı olsun.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
kontörlü daha iyiydi ya

izmirligenc

izmirligenc

Üye
    Konu Sahibi
ben maximum 100 kontör yüklerim. bi de cep öğrenci la hangi öğrenci 20 kontörden fazla yükler. türkiye de öyle öğrenci mi var? Dalga geçiyorlar resmen bizle. madem öğrenciyiz daha hesaplı olsun.

cep ogrenci diyorlar indirimden faydalanmak icin 50 tl sarti getiriyorlar:off::off:

colaturka14

Üye
kazık,kazık,kazık...

ebuzen

Üye
ben aynen şunu yazdım şikayetime
türkiyede kontör yerine neden tl ye geçildiğini,insanların tl den hesaplarını iyi yapamadıklarını ve fiyatların daha da arttığını düşünüyorum.bu tl saçmalığına kimse el atmayacak mı acaba? eskiden belli bir kontöre belli bir para vererek istediğimiz gibi kontörümüzün ne kadar kalabileceğini yapabiliyorduk.ama şimdi yok şu yöne şu kadar kuruş bu yöne bu kadar kuruş gibi saçma sapan hesaplarla vatandaşın aklını oynatmasını sağladılar sadece.neden kimse neden tl ye geçtiğimiz konusunda bir açıklama yapma gereği duymuyor.bu nasıl bir devlet nasıl bu kadar eziliyoruz biz vatandaşlar olarak.neden bize sormuyorlar.neden bir oylama yapılmıyor.parayla hesabın kontörle hesaptan daha zor olduğunu hangi zavallı sözde beyinler anlamıyor anlamış değiliz...

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
ben aynen şunu yazdım şikayetime
türkiyede kontör yerine neden tl ye geçildiğini,insanların tl den hesaplarını iyi yapamadıklarını ve fiyatların daha da arttığını düşünüyorum.bu tl saçmalığına kimse el atmayacak mı acaba? eskiden belli bir kontöre belli bir para vererek istediğimiz gibi kontörümüzün ne kadar kalabileceğini yapabiliyorduk.ama şimdi yok şu yöne şu kadar kuruş bu yöne bu kadar kuruş gibi saçma sapan hesaplarla vatandaşın aklını oynatmasını sağladılar sadece.neden kimse neden tl ye geçtiğimiz konusunda bir açıklama yapma gereği duymuyor.bu nasıl bir devlet nasıl bu kadar eziliyoruz biz vatandaşlar olarak.neden bize sormuyorlar.neden bir oylama yapılmıyor.parayla hesabın kontörle hesaptan daha zor olduğunu hangi zavallı sözde beyinler anlamıyor anlamış değiliz...

Açıkçası pek hoşuma gitmedi. Daha düzgün ve yetişkin gözü ile yazsaydın daha dikkate alınırdı.:hmmm

izmirligenc

izmirligenc

Üye
    Konu Sahibi
dogru diyorsun hocam da olsun yinede kendince belirtmis sikayetini oda guzel

alixkandemir

Üye
Boşver iyi olmuş . Kaçınız şikayetini dile getirdi? Ben dahil hiçkimse ! O en azından bizden 1 adım önde

Uzmandede

Uzmandede

Üye
Bilgilendirme için sağolun :oke:

rocknroll94

rocknroll94

Üye
20 tl den fazla yükleyemeceksen yeni cep 1 tarifesini öneririm.20 TL yükleyince 2 dk 30 krş.bence hesaplı bir tarife.

shn_design

Üye
mesela bene cep1 tarifesindeyim 2dk/30krş her yöne konuşuyom ama çok nadir 1dk nın üzerinde konuşmam oluyo benim için pek de avantajlı sayılmaz 2dk/30krş felan yerine 1dk üzerinden her yöne daha hesaplı bi tarife yapsalarya mesela dk/15krş hemide her yöne

Üst Alt