Yeni bir hat alıp numara taşıma yapabilir miyiz?

Sponsorlu Bağlantılar

zelen86

Üye
    Konu Sahibi
Yeni bir hat alıp numara taşıma yapabilir miyiz?
Yeni bir turkcell hattı alıp. 2 gün sonra o hattı telsim'e taşıyabilir miyiz?
Yani bu numara taşımaya hattın 3 ay boyunca operatör değişmemesi gerekiyormuş. Acaba ben yeni hat alsam geçiş işlemi yapılır mi?

--------------- Ekleme ---------------

Cevap yok mu

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Yeni hat alanlara bir sınır yok. Numarasını taşıyan içindir 3 ay sınırı.
Taşıma yapabilirsin

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Evet yapabilirsin

eko_ekrem

eko_ekrem

Üye
ben yeni vodafone aldım daha yeni acıldı simdi trcelle qecebilirm yhani 3 ay sınırı yook diyemi anladımm :)

yasinbodur43

yasinbodur43

Üye
ben az önce üç operatörün müşteri hizmetleriyle görüştüm. hepsinden hemen hemen aynı cevapları aldım. ilk önce avea olan hattımı, türkcelle geçirdim. şuanda da vodafonea geçireceğim. ve tekrar türkcellin 15tllik kampanyasına geçirmeyi planlıyorum kısmetse. sana yardımcı olacağım konu ise şu:
kesin ve net olarak aldığım cevaplar, yeni abone olduğun (yeni aldığın numarayı) hattı 90 gün boyunca terk edemiyorsun. ancak numara taşıma işlemlerinde sınır yokmuş! yönetmelikte sınırlama isterse operatörler koyabilir diye bir madde var. ancak böyle bi uygulama tüm operatörler yok bildiğim kadarıyla. ama bu konuların bilirkişisi adresidir. ve iletişim bilgilerinden mesai saatleri içerisinde bilgi almak için arayabilirsiniz ;) yarın öyle yapacağım. inş istediğim sonuca varabilirim!!!

Cs***MaN

Cs***MaN

Üye
Bildiğim kadarıyla taşıyabilirsin....

solgun50

solgun50

Üye
millet güzel sallamış özellikle moderatörler:) 3 aydan eski numaraları taşımada zaman sınırlaması yok istediğin an taşınır yani şimdi vfonedesin yarın trcele obür gün aveaya... lakin yeni hatların taşınması için 3 ay geçmesi gerekir

tuncgsm

Üye
Taşıma yapamassın yenı hatlarda 3 ay kullanma mecburıyetı var

by_hükümdar

by_hükümdar

Üye
Ben Şimdi 2 Yıllık Trcell Hattımı 02.05.2010'da Vodafone'a Taşımıştım.Yarın Gidip Tekrar Trcell'e Taşıyabilirmiyim?

Üst Alt