1. Sitemizde mp3 ve benzeri müzik formatlarında sunulan içerikler, cep telefonlarında melodi olarak ayarlayabilmek için kırpılmış, kısa süreli müziklerden ve melodilerden oluşmaktadır. Herhangi bir içeriğin telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız cep telefonunuza indirmeyin, indirdiyseniz en kısa zamanda içeriği silerek mesajı derhal rapor edin.
  2. Siteyi tamamen reklamsız görüntülemek için; hemen şimdi Giriş Yap veya Kayıt Ol

Yeni Bir Bass lı Şarkı SÜPER

• 23 Nisan 2008
  • 47507 Okunma
  • 56 Yanıtlar
0/5, 0 Oy

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. < Resmi açmak için tıklayın >

süper bi basslı şarkı daha ... :oke:

Yeni Bir Bass lı Şarkı SÜPER İndir

2. sagol ellerine saglık:sn:

3. saol kardeşim

4. kardeşim indirdim ama acayip yazılar çıktı karşıma bu nasıl bi şarkı?

5. uzantı 7z olduğundandır winrar yüklü mü; yüklü değilse yükle eger yüklüyse en son versiyonunu yükle açılacaktır. :oke: winrar olan tüm pclerde çalışır. veya buradan tıkla indir

6. saolasın kardeş ama bende daha çok bası olan şarkılar var eger istersen ben burdayım ok.

7. paylasım için saol

8. bu şarkı değil ki html yazıyo

9. kardeş acayip acayip yazılar yazıyo:sn:

10. :::TIKLA İNDİR::: bu programı indirin sorun çözülecektir :oke:

11. saol paylaşım için.

12. saolasın kardeş :)

13. indirdim ama olmuyor kardeş

14. dinledim sagol güzelmiş :)

15. Saol emeğine sağlık.

16. sağol güzeller

17. s.a. kardeşlerim bana bass lı şarkılar lazım indirmem için yardımcı olurmusunuz bi şkilde yardım edermisiniz yada şimdiden saolasınız

18. emegine saglık

Yüklüyor...