yeni aboneden alınan mikro simkart ücreti

Sponsorlu Bağlantılar

a10m6t

Üye
    Konu Sahibi
yeni aboneden alınan mikro simkart ücreti
Turkcell Tim'den almak
istediğimizde ücret ne
kadar acaba bilen ?

karayel90

karayel90

Üye
Ücret almıyolar sanırsam

m542tf

m542tf

Üye
turkcelli biliyorum ama vodafone 12 :tl: alıyor

alical33

alical33

Üye
orijinal mikrosim kart 12.5 tl ben 10 gün önce aldım

hllsvrn

hllsvrn

Üye
Turkcell ve Vodafone ücret alıyorlar.. 12 TL civarı .

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
12.5 Tl

ardacumhur

ardacumhur

Üye
256k microSIM 19.90TL sanırım :)

restmod

restmod

Üye
Ne 12si ne 20si kardeslerim herhangi bi telefoncuya gidin 2-3 liraya yaparlar belki para bile almazlar kestikleri alet zaten 10 lira zimba gibi bisey icine koyup bastiriyo tamam

katil_197

katil_197

Üye
Kardeş siz gidin hattı orjinal alın sonra telefoncuya yada darty ye gidin adamlar orda 5 Tl ye yapıyorlar hatta ücret bile almıyorlar bazen

zx6r

zx6r

Üye
Yeni mikro sim kart çıkartırsan 12 TL eski sim kartını mikro yaptırırsan 5 TL

• Beğen
Tepkiler: seckinkoybasi

aenescan1994

Üye
Yeni mikro sim kart çıkartırsan 12 TL eski sim kartını mikro yaptırırsan 5 TL

Her hat micro sim boyutlarında olacak şekilde olmadığından her hattı kesemessiniz. Kestirmenize rağmen uymayabilir. Benden söylemesi

emelli

emelli

Üye
yeni simkart 12 tl :oke:

HaYalPeresT TM

HaYalPeresT TM

Üye
kartı ben kendim kestim sende kes bence

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
artık çıkan kartlar(en azından ben türkcellde öyle gördüm) micro simkart şeklinde kasilmiş olarak geliyor. aslında kartlar eskisiyl aynı boyutta ama sen bildiğimiz simkartı pin ve puk bilgilerinin olduğu kredi kartı boyutunda olan kartın içinden çıkarırmış gibi sim karttan da micro simi yarı kesilmiş sim kart icinden çıkarabiliyorsun. sadece hafif bastırarak kırmak gerekiyor. kısaca söylemek gerekirse normal sim kartın içinde kasilmiş micro sim kart da var. sen gerekirse simkarttan micro simkartı çıkarıp kullanıyorsun. ve bunun için extra bi para vermiyorsun. normal bir kartı nasıl alıyorsan o fiyata.

cennetkusu

Üye
Yedek sim mikro fiyatı 12,5 tl.Sim kartını kestirmeni tavsiye etmem ,şebeke ve ses sorunu yaşayabilirsin..

cennetkusu

Üye
12,5 tl ücretli.Simkartını kestirmeni tavsiye etmem,şebeke ve ses sorunu yaşayabilirsin...