Haber Yedekleme dosyasını farklı telefona yüklemek mümkün mü

Sponsorlu Bağlantılar

alipamukkk

Üye
    Konu Sahibi
Yedekleme dosyasını farklı telefona yüklemek mümkün mü
Arkadaslar merhaba.. lg g2 telefonumu satmadan once lg pc suite uzerinden yedekledigim rehberimi su an aldigim note edge telefonuma yukleyebilir miyim butun rehberim gitti yardimci olur musunuz lutfen...

kanat_58

kanat_58

Üye
rehberse eğer yedeklediğin kadar içinde vcf adlı yada uzantılı dosya varsa onu telefona at telefondan üzerine tıkla yükler rehberini ama öbür şekilde yani dediğin şekilde olamaz

Sarangni

Sarangni

Üye
Rehberi vcf uzantılı kayıt ettiyse olabilir ama sanmıyorum ki öyle olsun. İşiniz biraz zor gibi görünüyor. Bu tarz yedekleme işlemlerini Gmail hesabı üzerinden yedekleme yapmanız mantıklı. Böylece yüz tane de telefon değiştirseniz rehberinize bir şey olmaz.

alipamukkk

Üye
    Konu Sahibi
Vcf degil farklı bi dosya bi turlu yapamadim

kanat_58

kanat_58

Üye
o dosyanın uzantısını değiştir yada not defteri ile aç bide öyle dene

alipamukkk

Üye
    Konu Sahibi
Uzantisini nasil degistirebilirim

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Gmail Hesabına Senkronize Etmiş Olabilir. İsterseniz Bir Kontrol Edin. Ama Bu Düşük Bir İhtimal...

kanat_58

kanat_58

Üye
pc de sağ tıkla birle aç de ordan not defterini seç sonrasında eğer aralarında -_ gibi işaretler varsa onları düzelt kopyala daha sonraKlasör Seçeneklerini açmak için Başlat Denetim Masası Görünüm ve Kişiselleştirme ardından Klasör Seçenekleri'ni Görüntü sekmesini tıklatın sonra Gelişmiş ayarlar'ın altında
Dosya adı uzantılarını gizlemek için Bilinen dosya türleri için uzantıları gizle onay kutusunu seçin ve sonra Tamam'ı tıklat numaraları düzenleyip kaydettikten uzantısını xxx. vcf olarak değiştirip telefona at telefondan üzerine tıkla tıkladıktan sonra yüklemeye başlar zaten

alipamukkk

Üye
    Konu Sahibi
Boyle bisey cikiyor not defterinde

alipamukkk

Üye
    Konu Sahibi
Dosyalar .ecbk ve .idx formatinda

kanat_58

kanat_58

Üye
eğer bulabilirsen bir kötü mötü yada arkadaşlarından lg telefon bulup o dosyayı ona yolladıktan sonra bir bak doğru dosyayı değilse başka dır eğer oysa ordan tek tek seçip tekrar sana yollaması isteyebilirsin

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye

Bir incele işine yarar

alipamukkk

Üye
    Konu Sahibi
Farkli bir lg g2 telefonu denedim bugun yine olmadi

kanat_58

kanat_58

Üye
o dosya olduğuna eminmisin şöyle yap birde o telefonu al sonra onun rehberini başka bir yere yedekle gmaile falan ama pcde lg nin programı ile değil sonra o rehberi komple sil yada isimlerden ve numaralardan hatırlarsın buyuk ihtimal ama sen sil gitsin yedeklediğinden emin olduktan sonra sil sonra o telelefonu kendi pc ne bağla yedekleme bölümünden geri yükleme ve sadece rehberi seç sonra yüklendikten sonra rehber sağlamsa onu da kendi gmail hesabına senkronize et yada bluetooth veya başka bir şekilde yolla kendine aklıma başka bişey gelmedi gelirse açıklarım veya arkadaşlar ustalar yardımcı olurlar

alipamukkk

Üye
    Konu Sahibi
Gmaile belki daha once yedekl3mis olabilirim onu nasil yuklerim

Sarangni

Sarangni

Üye
Ayarlar/Hesaplar kullandığınız Google Hesabı üzerine tıklayın Rehber seçeneğine gelin üstüne tıklayın eğer yedek varsa sekronlamayı yapar.

alipamukkk

Üye
    Konu Sahibi
Gmailden de yapamiyorum baska fikri olan var mi

Üst Alt