yedek sım kart

Sponsorlu Bağlantılar

ilo53

ilo53

Üye
    Konu Sahibi
yedek sım kart
arkadaslar benım avea hattım war kayboldu sım kartım 3 ay da gectı bu ayın 7 de kapandı kararsızım yenı hat mı alsam eskı hattımımı cıkarttırsam dıye dusunuyorm.bıde kntr transfer edınce 3 ay uzuyomu

EsEsLi26es

EsEsLi26es

Üye
arkadaslar benım avea hattım war kayboldu sım kartım 3 ay da gectı bu ayın 7 de kapandı kararsızım yenı hat mı alsam eskı hattımımı cıkarttırsam dıye dusunuyorm.bıde kntr transfer edınce 3 ay uzuyomu

Eğer hattın iptal olmuşsa yeniden o numarayı almak baya pahalı oluyor. Ancak iptal olmamışsa parça kontor yükleterek en az kaç kontor uzatıyor bilmiyorum ama süren uzar tabi.

Başka bir hattan transfer edilen kontor süreyi uzatmıyor.

numara derdin yoksa yeni hat daha ucuza denk gelir :) ama numaram kalsın dersen ( ben gibi 6 senedir aynı numara kullanıyorsan ) yedek kart almak daha iyi.

ilo53

ilo53

Üye
    Konu Sahibi
yok bana arkadastan 20 kntr almıstım gecen hattımın suresı uzadı o yuzden sordum 8 ytl de yedek hat.numara sorun degl.

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
yok bana arkadastan 20 kntr almıstım gecen hattımın suresı uzadı o yuzden sordum 8 ytl de yedek hat.numara sorun degl.

hat kapanmamışsa sorun olmaz, çıkar ve süre uzatan kontör yükle geçerlidir, illa 100 kontör olması şart değil. Daha düşük süre uzatan kontorler de var. Eğer numara sorun değilse yeni hatta alabilirsin. Fiyatlarını kontrol yaparak kârına olanı seç onu yap. Sana bir tavsiye, eğer ki hattın kapanmamışsa ve yeni hat alırsan eski hattını tasi, hem ücretsiz, hem süren uzar, hem de avantajlı kampanyalara sahip olursun. Tercih senin

ysr86

ysr86

Üye
En mantıklısını recep kardeş söylemiş tabi hat senin üstüneyse git turkcell bayisine kimliğinle birlikte turkcelle geçiş yap hem 5 kuruş ödemezsin hemde bu aralar baya bi avantajlı ;)

seyma.06

Üye
2 gün önce hattım bozuldu yedek sim aldığımda bu 2 gün içinde bana atılan mesajlar gelirmi??