Yazıcı Kartuş Hatası

Konu, 'PC Donanım Teknik Yardım' kısmında gokhanez tarafından paylaşıldı. Okunma: 22200 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Yazıcı Kartuş Hatası

HP Deskjet 3900 Serisinden Bir Yazıcım Var...Kartuşlarında Bir Sorun Meydana Geldi...Yazıcıyı Açınca Kartuş Hatası Veriyordu...Kartuşları Bakıma Götürdüm Kartuşlar Bitmiş Dediler ve Doldurduk Eve Getirdim Çalıştı ve Sorun Çıkarmadı...5 - 10 Sayfa Çıktı Aldım Kapattım...Ertesi Gün Açtığımda Aynı Hatayı Yine Veriyor...

Hata İçeriği :

Aşağıdaki Kartuşlarda Sorun Var...

1. xxxx
    2. xxxx

Yazan: gokhanez
  2. Eğer 3-4 kereden fazla dolum yapıldıysa, sorun yaratabiliyor artık kartuslar

Kaç kere doldurdunuz daha önce?

3. Renkli Kartuş Hiç Doldurulmadı...

Renksiz Olan ise Sanırım 2 - 3 Kez Dolumu Yapıldı...

4. Garantisi varsa gönder sanırım yazıcında bir sorun var :islik

Yazıcı Kartuş Hatası konusuna benzer içerikler

1. HP PSC 1610 Kartuş Hatası

arkdaşalar yazıcım hp psc 1610 ve renkli kartu hatası verior.hata şöyle: Yanlış yazıcı kartuşu. Şimdi yerleştirilen üç renkli yazıcı kartuşu bu yazıcıda kullanılamaz. daha önce 2-3 defa dolum yaptırdım.en son dolum yapıldıktan sonra 1 hafta...
  2. Bu Nasıl Yazıcı ? - Kartuş Yok, Toner Yok, Kâğıt Yok !

Japonya'da geliştirilen ve bir teknoloji fuarında serilenen "PrePeat" adlı yazıcı görenleri şok eden teknolojisiyle büyülüyor. Yazıcılar hakkında bütün bildiklerinizi unutun! PrePeat adlı yazıcı toner veya mürekkep kartuşu kullanmıyor....
  3. Hp3650 Yazıcı Kartuş Sorunu Bilen Baksın !!!

Hp3650 Yazıcı Var Ama Kartuşları Çıkartamıyorum Bilen Bi Foto İle Veya Detaylı Olarak Anlatabilir Mi???
  4. Yazıcı Hatası

Arkadaşlar yeni bilgisayar aldım yazıcıyı yüklemeye çalışıyorum cdsini takıp sona kadar geliyorum sonda yönergeler var yazıcıyı pcye bağlayınız ve açınız diyor yapıyorum yazıcı algılandı lütfen yüklenmesini bekleyiniz diyo 5 dk falan bekliyorum...
  5. Windows 7 Aygıt Tanınamadı Hatası ( HP Yazıcı)

Yazıcımı yeni aldım Pcm Windows 8 olduğu için driverli yükleyemedim ve windows 7 ye geri döndüm. yazıcının cdsini kurrmadan önce kabloyu pcye bağladım ve bu hata çıktı .. Sonra cdyi kurdum gene aynı hata HP DeskJet 2060...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Temmuz 2015 Cuma - 13:45:24