Yasal Takip Süreci Acil Yardım Arkadaşlar

Sponsorlu Bağlantılar

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Yasal Takip Süreci Acil Yardım Arkadaşlar
askerden önce ben bi işyerinde çalışmıştım 2012 senesinde halkbankası ile çalışıyodu orası ben - hesaba girmişim yani -300 tl borcum varmş ben bu daha önceden çalıştıgım iş yerine yine girdim bankaya gittim hesap açtırmaya ordaki bankacı arkadaş bana hesabımın eski oldugunu borcu falan olabilir dedi kapatayım dedi bende tamam dedim kapatın kapattı yeni bi hesap açtı bana yani borcu olan kart kapatılabilirmi arkadaşlar aradan 3 sene geçmiş banka bu yani resmi tefeci ne yapıp ne edip bulması lazımdı yasal takip başlatmışlar bana sicilime de işlenmiş şimdi ben bu borcu ödesem hemen kaldırırlarmı yasal takibi ve başka bankadan kredi çekebilme imkanım varmı ? bilgisi olan arkadaşlar acil yardım nolur

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Borcunu yatirmalisin.
Abim 3 bankaya birden avukatlik olmuştu sonrasinda borclarini odedik.
Su anda ihtiyac kredisi kullanmis ve kredi karti almis.
Normalde 10 yillik bir kara liste muhabbeti oluyor ama nasil kredi Kıllandırmışlar anlamadım :hmmm
Sanırım maaş aldığı bankadan cekmis olabilir.

Sende Kara listeye alınacağın için kredi kullanabileceğini sanmiyorum.

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Borcunu yatirmalisin.
Abim 3 bankaya birden avukatlik olmuştu sonrasinda borclarini odedik.
Su anda ihtiyac kredisi kullanmis ve kredi karti almis.
Normalde 10 yillik bir kara liste muhabbeti oluyor ama nasil kredi Kıllandırmışlar anlamadım :hmmm
Sanırım maaş aldığı bankadan cekmis olabilir.

Sende Kara listeye alınacağın için kredi kullanabileceğini sanmiyorum.
ama hesabı kapattım ki borcu olan hesap kapatılırmı ordaki bankacı borcu ödediğim taktirde 3 4 ay sonra kredi alabileceğimi söyledi

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
ama hesabı kapattım ki borcu olan hesap kapatılırmı ordaki bankacı borcu ödediğim taktirde 3 4 ay sonra kredi alabileceğimi söyledi

Borcu olan hesap takibe düştüyse zaten kapalıdır yani kullanamazsın.
Bence başka bir muhabbet dönmüş olabilir orada bilemedim şimdi :)

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall