YASAKLI SiTELERE GiRMEK iCiN DNS AYARI(4SHARED.COM YASAKLANIDIGI iCiN YARDIMCI OLDUM)

Sponsorlu Bağlantılar

emreimren

emreimren

Üye
    Konu Sahibi
YASAKLI SiTELERE GiRMEK iCiN DNS AYARI(4SHARED.COM YASAKLANIDIGI iCiN YARDIMCI OLDUM)
4SHARED.COM VEYA BASKA TUM YASAKLI SiTELERE GIRMEK ICIN AG BAGLANTILARI/AG BAGLANTILARINI GORUNTULE/YEREK AG BAGLANTISININ UZERINE GELIN OZELLIKLERDEN INTERNET ILETISIM KURALI TCP/IP CIFT TIKLAYIN ASAGIDAKI DNS SUNU ADRESLERINI KULLAN SECENEGINI TIKLA EN USTE 8.8.8.8 VE EN ALTA 8.8.4.4 YAPIN VE BU KADAR TUM YASAKLI SITELERE GIRIN:oke:

• Beğen
Tepkiler: ayse sena

rapman

rapman

Üye
e bunu bilmeyen mi kaldı :ehe yine de teşekkürler :oke:

emreimren

emreimren

Üye
    Konu Sahibi
arakadaslar rıca ettı koydum hatta verdıgım dosya lınklerı yenı engellendı o yuzden

ofi-pofi

ofi-pofi

Üye
yasaklar delinmek için değil uyulmak için vardır tutuklayın bu adamı hakim bey!!:aha:

Afşın

Afşın

Üye
Cepten nasıl giricez bu siteye lütfen yardım edin

emreimren

emreimren

Üye
    Konu Sahibi
cepten girmek icin opera 10 turbo acik olmali

Afşın

Afşın

Üye
Dostum teşekkürler ilgi için denicem

üye07

Üye
dnsye ne yazcaz

emreimren

emreimren

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş tcp ıp ye gırınce en alt sekmedekı bolume geç üste 8.8.8.8 ve altada 8.8.4.4 yazman yeterlı ayrıca cepten gırmek ıcın ıse opera10 tarayıcı ayarlarından opera hız yanı turboyu açın dns olmadan dırekt cepten yasaklı sıtelere gırer

Afşın

Afşın

Üye
Opera 10 da demiyorum ama
DNS error
yazıyo kaç defa denedim

emreimren

emreimren

Üye
    Konu Sahibi
KARDES OPERA10 DA CALISIOR 2 TELDEDE TEST ETTIM YENI SURUMU INDIR RESMI SITESINDEN

--------------- Ekleme ---------------

KARDES OPERADA OLUYOR SENIN PROGRAMDA HATA OLABILIR RESMI SITESINDEN INDIR A GIR OPERA10 U INDIR

--------------- Ekleme ---------------

KARDES OPERADA OLUYOR SENIN PROGRAMDA HATA OLABILIR RESMI SITESINDEN INDIR A GIR OPERA10 U INDIR

emreimren

emreimren

Üye
    Konu Sahibi
kardes cepten ben kendım proxy sunucusu kurdum reklam olmasın googleye wersage proxy yaz:P::P::P:

feyyazevci

feyyazevci

Üye
opera mini kulllan surum 6 olan direk giriyor

Mert045

Mert045

Üye
tesekkürler

TADAHIKO

TADAHIKO

Üye
çok ama çok teşekkür ederim. Güzel paylaşım