yasaklı sitelere giris programsız D:

Konu, 'Network, İnternet ve Güvenlik' kısmında eko_ekrem tarafından paylaşıldı. Okunma: 5822 | Cevaplanma: 4

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. yasaklı sitelere giris programsız D:

arkadaslar yasaklı sitelere qirmek icin birsuru site war ama artık qerek yok :D . cunku googleden arama yaptıgımızda ornegin youtube yanında YouTube - Broadcast Yourself. - [ Bu sayfanın çevirisini yap ] yazıyor oraya tıklayıp siteye girebiliıosunuz bende yeni fark ettim :D:oke::oke:

--------------- Ekleme ---------------

ama sadece ole yazanlarda :D

Yazan: eko_ekrem
    cılgın_patron bunu beğendi.
  2. Saol kardeş

3. bu engin bilgiler için çok teşekkürler :ehe google dan arama yapmak kimsenin aklına gelmemiş olabilir ;) ama google dan aratanlar bulsun diye qiriş yazısını giriş yapacağım, google dan etiket gelsin :ehe

4. ama bu sayfanın çevirisi yap yapıp,ondan sonra youtube arama yerine herhangi birşey yapınca bu siteye erişim engelledi hatası veriyor.en iyisi dns'leri değiştirmek :oke:

5. aynen en iyisi dns ben open dns kullnıorum =))

yasaklı sitelere giris programsız D: konusuna benzer içerikler

1. Vodafone 3G ile yasaklı sitelere giriş. (PROGRAMSIZ).. ( 5 Mart 2010 | Vodafone Servisleri / 3G )

S.a arkadaşlar forumda yeniyim ilk paylaşımım bu olacak şimdi size kendi bulduğum yöntem ile yasaklı sitelere program kullanmadan Vodafone Mobile Connect programın sadece 1-2 değişiklik yaparak engelleri aşmayı anlatacağım.. İlk olarak...
  2. programsız brosersiz istedinz siteden yasaklı siteler dihi videyo izleyebilrsinz!!!! ( 4 Eylül 2010 | Sizlerden Gelen Yararlı Kaynaklar )

işte şu siteye giderk istediniz videyou izleyin indir :heyo:BİR TŞK ÇOK GÖRMEYİN ARKADAŞLAR :heyo: :heyo:exstremetube.com
  3. Yasaklı sitelere giriş ( 15 Şubat 2012 | Android Genel )

yasaklı siteler için open dns benzeri uygulamalar var...ama sanırım wifi için bu uygulamalar...normal mobil bağlantılar için bi çözüm var mıdır.elle ip vermeme rağmen problemi çözemedim.kesin çözümü bilen varsa yardım lütfen....
  4. Cepten yasaklı sitelere girmek ( 2 Aralık 2012 | Symbian^3 Genel )

Arkadaşlar biliyoruzki 4 shared vb. yasaklı sitelerin hepsine girmek yasaklı üstüne cepten hiç giremeyiz hotspot falan yok ama bunun çok basit bir çözümü var bi nevi hotspot gibi bi şey yasaklı sitelerin yüzde 95 ine böyle girebilirsiniz linke...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Ağustos 2015 Pazartesi - 16:08:33