Yardım - Lg optimus 3d mi HTC Evo 3d mi yoksa iphone 4 mü?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
harusenka

harusenka

Üye
    Konu Sahibi
Yardım - Lg optimus 3d mi HTC Evo 3d mi yoksa iphone 4 mü?
Arkadaşlar selam,

Bu konu daha önce açıldı mı bilmiyorum ama şu an bir telefon arayışındayım ve bu üç seçenekten birini alacağım.

lg optimus 3d
htc evo 3d
iphone 4

sizce hangisi daha iyi ? hangisini alırsam pişman olmam ?

herkese şimdiden teşekkür ederim.

y n s c n

y n s c n

Üye
Ne için kullanacaksın telefonu ? Bunun cevabını ver öncede sonra tavsiyelerde bulunalım.

adı lazım değil

adı lazım değil

Üye
htc al bence digerleri kotu:kotu:

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
ne için alacaksın???

Ocean258

Ocean258

Üye
Lg optimus 3D hocam kesınlıkle.. Donanım olarak en guclu telefon suan piyasadaki.. ekran kalitesi olarak ısım yapmıs zaten Lg. tasarım olarakta guzel telefon bence.. çift cekırdek işlemci ve çift kanallı ram'e sahıp tek telefon suan..

harusenka

harusenka

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar selam.

cevaplar için teşekkürler. şu an nokia e70 kullanarak idare ediyorum. ipod touch 4g aletim de var. özel bir kullanım amacım yok.
iphone 4 almak istemiyorum çünkü herkeste var. amacım farklılık yaratmak. ve bu farklılığı yaratırken de iphone 4 ayarında bir telefon istiyorum.

htc ya da lg den beklentim bana ipod touch 4g den aldığım kullanım keyfini ve performansı vermesi. şöyle açıklayayım, ipod touch'ımda milyon tane uygulama oyun vs. var ama alet çok hızlı çalışıyor hala. gram tekleme yok. htc ya da lg bana bunu sağlayacak mı ? işletim sisteminden vs. den pek anlamam bu sebeple soruyorum.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
.
arkadaşlar selam.cevaplar için teşekkürler. şu an nokia e70 kullanarak idare ediyorum. ipod touch 4g aletim de var. özel bir kullanım amacım yok. iphone 4 almak istemiyorum çünkü herkeste var. amacım farklılık yaratmak. ve bu farklılığı yaratırken de iphone 4 ayarında bir telefon istiyorum. htc ya da lg den beklentim bana ipod touch 4g den aldığım kullanım keyfini ve performansı vermesi. şöyle açıklayayım, ipod touch'ımda milyon tane uygulama oyun vs. var ama alet çok hızlı çalışıyor hala. gram tekleme yok. htc ya da lg bana bunu sağlayacak mı ? işletim sisteminden vs. den pek anlamam bu sebeple soruyorum.
1.si HTC'de vs ipod kadar kaliteli oyun bulamazsın.2. Fazlaca oyun yükledikten sonra yavaşlama olacağını zannetmiyorum. :)

Ocean258

Ocean258

Üye
arkadaşlar selam.

cevaplar için teşekkürler. şu an nokia e70 kullanarak idare ediyorum. ipod touch 4g aletim de var. özel bir kullanım amacım yok.
iphone 4 almak istemiyorum çünkü herkeste var. amacım farklılık yaratmak. ve bu farklılığı yaratırken de iphone 4 ayarında bir telefon istiyorum.

htc ya da lg den beklentim bana ipod touch 4g den aldığım kullanım keyfini ve performansı vermesi. şöyle açıklayayım, ipod touch'ımda milyon tane uygulama oyun vs. var ama alet çok hızlı çalışıyor hala. gram tekleme yok. htc ya da lg bana bunu sağlayacak mı ? işletim sisteminden vs. den pek anlamam bu sebeple soruyorum.

çift cekırdek işlemci ve çift kanallı ram'e sahıp bı telefon lg optımus 3D donma gıbı bı sorunu yasama şansın yok hocam.. :)

anılbaran

anılbaran

Üye
iphone

61semih

61semih

Üye
1.htc evo 3d
2.ayfon
3.lg nın bu modelını dusunme

pRime.

pRime.

Üye
Fiyat sıkıntın yoksa iphone 4s'i beklemeni öneririm. Piyasadaki en güçlü telefon.

Ocean258

Ocean258

Üye
1.htc evo 3d
2.ayfon
3.lg nın bu modelını dusunme

Topragım Htc evo yu hangı akla hızmet onerıyorsun onu anlamıs degılım :) Optimus 3D ses kalıtesınde bıle gecmıs Evo'yu ki Htc ses kalıtesıyle ısım yapmıs telefon..

harusenka

harusenka

Üye
    Konu Sahibi
beyler cevaplar için sağolun. gördüğüm kadarıyla orta yolu bulamadık :)

ben en iyisi bir tekno markette inceleyeyim. iphone 4 ü biliyorum da diğerlerinin canlılarını henüz inceleyemedim.

harusenka

harusenka

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar tekrar selam.

lg optimus 3d almış bulunmaktayım.

ilk izlenimim şu ki; telefon gerçekten muhteşem. 3d foto ve video çekim olayı gerçekten çok iyi. ekranı güzel, hız olarak gerçekten çok hızlı. internete bağlanma sayfaları açma hızı vs. son derece iyi. android marketle ilk tanışmam oldu ve gerçekten de beğendim.

tek eksik yanı şu ana kadar, şarjı çok çabuk bitiyor. buna bir çare bulunursa tadından yenmez.

htc evo 3d yi incelemeden aldım optimus 3d yi ama fiyat olarak aralarında epey fark vardı. telefon alacak arkadaşları yanlış yönlendirmek istemem sonuçta bu zevk meselesi ama ben lg optimus 3d'den gerçekten çok memnun kaldım.

yalnız sormak istediğim bir soru var. telefonu alınca kendinden yüklenmiş bazı uygulamalar var. bu uygulamaları nasıl silerim ?

yardımcı olursanız sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt