YARDIM!!!arkadaşlar bi bakın avea 19 tl genç tarifeye (yada yıkılan tarife) geçmenizi önermem :S :S

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

soner5741g

Üye
    Konu Sahibi
YARDIM!!!arkadaşlar bi bakın avea 19 tl genç tarifeye (yada yıkılan tarife) geçmenizi önermem :S :S
hepinize selamn aleykm arkadaşlr bn 7-8 aydır vodafone cepnet ile her ay pcden internete giriyodum indirme yapmadığım taktirde en fazla 1 gb kota yiyodu bnde bunu düşünerek birazda kendimi kısarak avea 19 tl lik tarifeye geçtim.(hadi arama ve sms te sorun yok ama sorun nette :S)
dün saat 12.00 da açılan ve 13.00 da internete başladığım hatta (ayrıca gece 2-6 arası turkcell kullanıyorm) 1024 mb dan 847 mb kota kalmış 177 mb bi günde nasıl gider bi yardım edin arkadaşlar :S
şimdiden TEŞEKKÜRLERR :S
(bu arada gerçekten arama ve sms olayını çok güzel yapmışlar neti de cepten kullansaydık ii olurdu ama :S)

----------Eklendi @ 13:29:55 ---------- Yazıldı @ 13:06:19 ----------

bilen yok mu yaww :S:S:S:S

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Kullanım gayet normal, bende Vınn kullanıyorum, normal kullanım 150-200MB cıvarı, biraz video ve indirme yaparsam 350-400MB yi buluyor.
Peki bu fark nedir diyorsan,
Cepnet yavaştır, bir gün içinde kullanacağınız veri miktarı dolayısı ile de azdır.
Eğer ki cepnet ile girdiğin sayfa miktarı aynı olsa aynı kotayı kullanmış olursun ama hız arttığı için seçenek artar ve kullandığın miktarda artar.

soner5741g

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler peki sence nasıl az kota yiyerek kullanırımm ?? böyle giderse 1 hafta gitmeyecek bana .s

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
teşekkürler peki sence nasıl az kota yiyerek kullanırımm ?? böyle giderse 1 hafta gitmeyecek bana .s
Opera tarayıcısını kullan, opera turbo özelliğini açarsan daha az gider. 1-2 MB bir sayfayı 50kb de açıyor. Resimler bozuk çıkıyor biraz o kadar.
Kullanmasını bilmiyorsan ayrıntılı bilgide verebilirim.

soner5741g

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler onu kullanıyorum da başka bi yol da varmıdır sizce ? ?

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Turbo modu açık mı?

soner5741g

Üye
    Konu Sahibi
evet ama bn daha fazlasını istiorumm bu da yetmiyoo:ehe:ehe

celibar

celibar

Üye
mozillada resim yüklenmesini engelleyebiliyorsun.ayarlara bak.bazı tarayıcılarda flash ve javscript engelleyicileri varmış.onları da uygularsan biraz daha kota az harcarsın bundan daha iyisi kotanı arttırmak veya vodafone'a geçip yine sınırsıza devam etmektir. :ehe

soner5741g

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlr hepinize teşekkürler gerek kalmadı bedava net yaptımm :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt