Yardım 6600 İnternete Giremiyorum !!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mustafa169

mustafa169

Üye
    Konu Sahibi
Yardım 6600 İnternete Giremiyorum !!
S.a Arkadaşlar Benim 6600 Telefon var Turkcell Hattım Var Arkadaşlar Facebook'a ücretsiz giriyor Bende deneyeyim dedim turkcellin sitesinden ayarları yaptım telefonuma ücretsiz olmasına rağmen bağlantı ayarlarınızı kontrol edin diyor yardım edin lütfen cıkamadım işin içnden !!!

Şimdiden Teşekkürler

-----_MaxiCep AiLesi_-----

celibar

celibar

Üye
farklı bağlantı noktalarını dene.

mustafa169

mustafa169

Üye
    Konu Sahibi
kardeşm 4-5 tane vardı bağlantı noktası sildim hepsini tek birtane kaldı onuda kendim ayarladım ama olmyor..

xrasimxx

Üye
kardeş facebook a Turkcell Wap ile bağlanacaksın . bağlantı adresi de şu 0.facebook.com bu adresle facebook a gireceksin yine girmiyorsa *#7370# yap tel e format at düzelir.(ama garanti vermiyorum :)=

mustafa169

mustafa169

Üye
    Konu Sahibi
Denedim Olmadı Ama.. Veri transfer için site istiyor onu nereden bulabilirim.

ÖZc@N GRaffİTi

ÖZc@N GRaffİTi

Üye
aynı sorunu yşyrum bende :(

remixtik

remixtik

Üye
telefonu sıfırla ayarlara gir ve oradan servislerer gir seçenek butonuno bas ve asşağıdainternet şeç var tıkla girrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

yavrukartal9

yavrukartal9

Üye
bende vodafon hat var ark söledi my voddan ayarlıyosun mesaj geliyo kaydet deyince ayarlanıyo ama bildiim kadarıyla en çok uğraştıran hat turkcell internete girerken

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt