Yara Bantları

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Yara Bantları
Bunları Kesik Yaraya Şey Yapıyoruz Arkadaş Bu Belli Olan Bişey Ama O Beyaz Zımbırtıları Çekim Parmağimiza Bantlamak İçin Şey Yaptığımız Zaman Haliyle Beyaz Zımbırtılar Tam Sökülmeden Yapıştırıp Sonra yapiştira Yapiştira Beyaz Şeyleri Söküyorsunuz Ama O Sırada Yaraya Baskı Uyguluyor İnsanın Canını Yakıyor Çözüm Şart :hmmm Hayvan Gibi Şiy Yapıyolar :zzz:

'Şeref'

Emekli Yönetici
Beyaz naylonları once yaraya yapistimadan tutup ucuna kadar çekip sonra yaraya yapıştırırsan o kadar baskı yapmaz :D
Geçmiş olsun bu arada :D

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Beyaz naylonları once yaraya yapistimadan tutup ucuna kadar çekip sonra yaraya yapıştırırsan o kadar baskı yapmaz :D
Geçmiş olsun bu arada :D
Yav Öylede Ne Bileyim Elim Değmesin Aman Pis Olur Enfeksiyon Kapar Diye Beyazları Yarıdan Fazla Söküp Öyle Uyguluyorum Bölgeye Ama İşte

'Şeref'

Emekli Yönetici
Hemencecik enfeksiyon kapmaz :D vücut halleder o kadar bakteriyi :D mesleğim gereği benim başıma çok geliyo ordan biliyom..

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Hemencecik enfeksiyon kapmaz :D vücut halleder o kadar bakteriyi :D mesleğim gereği benim başıma çok geliyo ordan biliyom..
Öyle Deme Bendeki Bu Şansla Şerefsizim Sivri Sinek Eids Olan Birisinden Kan Emer Gelir Beni Isırır Hasta Olurum O Derece :D Eğer Ayak Basılan Yer Vs İse Cidden Çok Tehlikeli :hmmm

'Şeref'

Emekli Yönetici
O kadar sansliysan bilemem tabi :ehe

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: 'Şeref'

'Şeref'

Emekli Yönetici
Evet benbeyaz oluyo .. üşenmeyip sargı bezi yaparsan hava alır biraz daha iyi olur :hmmm

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: 'Şeref'
Baydırman

Baydırman

Moderator
Allah başka dert vermesin :ehe