Faturasız / Faturalı Yanlış Bilinen Hız Kısıtı Kaldırma

Sponsorlu Bağlantılar

karansa

karansa

Üye
    Konu Sahibi
Yanlış Bilinen Hız Kısıtı Kaldırma
Arkadaşlar normal de kaç aydır kullandığım ve bildiğim bir şeyi paylaşmama kararımın değişmesi ile paylaşacağım. Hız kısıtı kaldırma dediğiniz yöntem yasaldır. Siz Sınırsız paketinize ek olarak bir internet paketi aldığınız da hız kısıtı kalkar ancak aldığınız internet bittiğin de tekrar başlar. Bunun hilesi tam tersi ile olur. Önce aylık bir internet paketi alınır sonra sınırsız paket alınır. Turkcell de en son alınan paketten harcama yaparsınız. Format gereği tüm operatörler de böyledir. Sınırsız İnterneti önce ki aldığınız net paketinin üstüne aldığınız da sürekli sınırsızdan kullanım yaparsınız ve önce ki aldığınız net paketin de düşüş yaşanmaz. Sizin sınırsız internet paketiniz bitene kadar o da bitmeyeceği için hattınız da hep bir ek internet paketi var olacak ve hız kısıtınız da düşmeyecektir. Paylaşmamın sebebi de bugün yanlışlıkla ilk defa forum da göz gezdirmemden aklım da kalmış olacak ki önce sınırsızı yapıp üstüne paket aldım paket bitince de hız kısıtına girdim ve hakikatten eziyet ve herkes yararlansın istedim.

Yusuf Saracen

Yusuf Saracen

Üye
Hacı konuyu kaldır kimse uyanmadan

karansa

karansa

Üye
    Konu Sahibi
Öyle yapacağım da biraz bilgilensinler sonra kaldırırım. Ama tahminimce Operatör buna çözüm getirme taraftarı değil. Kaç aydır süren ve onların da sistemine yansıyan bir durum. Yine de tedbiri elden bırakmamak lazım.

Yusuf Saracen

Yusuf Saracen

Üye
Olsun dostum sen yinede kaldır operatörleri uyandırma

osnakli

osnakli

Üye
Arkadaşlar normal de kaç aydır kullandığım ve bildiğim bir şeyi paylaşmama kararımın değişmesi ile paylaşacağım. Hız kısıtı kaldırma dediğiniz yöntem yasaldır. Siz Sınırsız paketinize ek olarak bir internet paketi aldığınız da hız kısıtı kalkar ancak aldığınız internet bittiğin de tekrar başlar. Bunun hilesi tam tersi ile olur. Önce aylık bir internet paketi alınır sonra sınırsız paket alınır. Turkcell de en son alınan paketten harcama yaparsınız. Format gereği tüm operatörler de böyledir. Sınırsız İnterneti önce ki aldığınız net paketinin üstüne aldığınız da sürekli sınırsızdan kullanım yaparsınız ve önce ki aldığınız net paketin de düşüş yaşanmaz. Sizin sınırsız internet paketiniz bitene kadar o da bitmeyeceği için hattınız da hep bir ek internet paketi var olacak ve hız kısıtınız da düşmeyecektir. Paylaşmamın sebebi de bugün yanlışlıkla ilk defa forum da göz gezdirmemden aklım da kalmış olacak ki önce sınırsızı yapıp üstüne paket aldım paket bitince de hız kısıtına girdim ve hakikatten eziyet ve herkes yararlansın istedim.
:))) bu konu kalsa da silinse de hep bu yöntem var olmuştur çünkü bu yasaldır ve buna kimse bişey yapamaz.2 yıldır kullanan onlarca arkadaşım var :)

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Teşekkür ederim. Bu yöntem kesinlikle oluyor mu ?

karansa

karansa

Üye
    Konu Sahibi
Ben kullanmaktayim ve son yapilan paketten harcama yaptigim icin sinirsiz kullaniliyor 100 mb arka plan da hic dusmuyor sadece kotanin kalkmasini sagliyor

sMonTe-

Üye
hocam benim 2gb sınırsız var şimdi 150 mb kaldı bitmesine ne yapmalıyım şimdi?

by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
Ben kullanmaktayim ve son yapilan paketten harcama yaptigim icin sinirsiz kullaniliyor 100 mb arka plan da hic dusmuyor sadece kotanin kalkmasini sagliyor
100 mbyi nasıl alıyoruz?

blastx

blastx

Üye
bende şans yok galiba veya tüm bu yazılanlar hikaye 30 tl yükledim genç tarifede olduğum için 100 mb geldi sonra da sınırsız 1 gb paket aldım ama harcama önceliği hediye 100den gitti yani arka planda söylendiği gibi net kalmadı bu nasıl iş anlamadım

maxirabit

maxirabit

Üye
o kadar yıldır mobil internetle uğraşırım ilk kez böyle birşey duyuyorum. ne zaman normal limitli internet alip,ardından limitsiz aldığımda ilk kotası olanı harcar sonra o dolunca,limitsiz olan pakete gecer zaten bu böyledir

blastx

blastx

Üye
o kadar yıldır mobil internetle uğraşırım ilk kez böyle birşey duyuyorum. ne zaman normal limitli internet alip,ardından limitsiz aldığımda ilk kotası olanı harcar sonra o dolunca,limitsiz olan pakete gecer zaten bu böyledir
bende öyle biliyorum ama çokça yazilinca acaba turkcell kıyak mi yapıyor dedim kıyak değil kazıkmis anladım olanda 30 lirama oldu :D

by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
işe yaramiyor mu?

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
bende şans yok galiba veya tüm bu yazılanlar hikaye 30 tl yükledim genç tarifede olduğum için 100 mb geldi sonra da sınırsız 1 gb paket aldım ama harcama önceliği hediye 100den gitti yani arka planda söylendiği gibi net kalmadı bu nasıl iş anlamadım
bu sorunun cevabını bende bekliyorum

maxirabit

maxirabit

Üye
bende öyle biliyorum ama çokça yazilinca acaba turkcell kıyak mi yapıyor dedim kıyak değil kazıkmis anladım olanda 30 lirama oldu :D
Ek paketler ve hediye internetlerin haricinde hiz yukselmez,bazı açıkları var ama bu açık onlardan biri değil

aydin1237

Üye
Calisiyormu yeni yapsam olurmu

aldes03

aldes03

Üye
kardesim ole oluyo ama bu yasal deil onu belirtiyim turkcell deki acıktan dolayı.Bu arada ben ek paketten once sınırsız alın cada oldu.

aydin1237

Üye
Nasl yapayimmm yanii

karansa

karansa

Üye
    Konu Sahibi
Ben kullanıyorum. Geçen ay yaptım hala inanmama gibi bir yönde düşünceniz varsa ekran görüntüleri alırım bir daha ki sefere. Bende olur siz de olmaz o da olabilir. Sistem bazen yanılma yapmıyor. Benim hattım da aylardır devam eden bir durum. Bu başlık haricin de bir fikriniz varsa onu yapın derim. Ben önce sınırsız yapıp sonra net paketi aldığım da hızım hep düşmüştür. Bug kapanmış da olabilir paylaşmam neticesin de bi arkadaş olan 30 Lirama oldu demiş. Kardeşim başka da yapamayacaksın zaten denemişsin olmamış karşılığın da internet paketi aldın sonuçta ben parayla satmıyorum burada...

Üst Alt