Faturasız / Faturalı Yanlış Bilinen Hız Kısıtı Kaldırma

Sponsorlu Bağlantılar

maxirabit

maxirabit

Üye
Ben kullanıyorum. Geçen ay yaptım hala inanmama gibi bir yönde düşünceniz varsa ekran görüntüleri alırım bir daha ki sefere. Bende olur siz de olmaz o da olabilir. Sistem bazen yanılma yapmıyor. Benim hattım da aylardır devam eden bir durum. Bu başlık haricin de bir fikriniz varsa onu yapın derim. Ben önce sınırsız yapıp sonra net paketi aldığım da hızım hep düşmüştür. Bug kapanmış da olabilir paylaşmam neticesin de bi arkadaş olan 30 Lirama oldu demiş. Kardeşim başka da yapamayacaksın zaten denemişsin olmamış karşılığın da internet paketi aldın sonuçta ben parayla satmıyorum burada...
Bu her hatta olmaz bazilarinda olur bir digeride zaten siz bunu parayla satmis olsaniz 1 kisi dahi yorumda bulunmaz

aydin1237

Üye
Anladm kardsm sagolasin ilgin icin, smdk 1 gb sinirsiz internet paketimi bitiriyorum 90 mb kalirken yeni int.paketi aliyorum

maxirabit

maxirabit

Üye
Anladm kardsm sagolasin ilgin icin, smdk 1 gb sinirsiz internet paketimi bitiriyorum 90 mb kalirken yeni int.paketi aliyorum
Yanlis anlamissiniz konuyu,once limitli bir internet paketi,daha sonra limitsiz deniliyor konuda

aydin1237

Üye
Önce 250 mb internet aliyorum sonra sinirsiz internet paketi aliyorum ve kota bitince bile hiz sinirina girmeden devam ediyorum kullanmaya anladim askerdeyim film falan indirmek icin cok isime yaricak tesekkurler

blastx

blastx

Üye
Ben kullanıyorum. Geçen ay yaptım hala inanmama gibi bir yönde düşünceniz varsa ekran görüntüleri alırım bir daha ki sefere. Bende olur siz de olmaz o da olabilir. Sistem bazen yanılma yapmıyor. Benim hattım da aylardır devam eden bir durum. Bu başlık haricin de bir fikriniz varsa onu yapın derim. Ben önce sınırsız yapıp sonra net paketi aldığım da hızım hep düşmüştür. Bug kapanmış da olabilir paylaşmam neticesin de bi arkadaş olan 30 Lirama oldu demiş. Kardeşim başka da yapamayacaksın zaten denemişsin olmamış karşılığın da internet paketi aldın sonuçta ben parayla satmıyorum burada...
haklısınız size birşey diyemem bende kısmet yok belli ki net paketi konusuna gelirsek 30 tl yüleyip 1n gb net almak kotu zira bu dönemde 1 gb su gibi tükenir duruma geldi

karansa

karansa

Üye
    Konu Sahibi
haklısınız size birşey diyemem bende kısmet yok belli ki net paketi konusuna gelirsek 30 tl yüleyip 1n gb net almak kotu zira bu dönemde 1 gb su gibi tükenir duruma geldi

25 TL'ye 1 GB Sinirsiz, Genc Turkcell icin 19 TL Benim bildigim. Ayrica olmamasina bende uzuldum. Ama her hatta olmuyor demek ki. Bu yontem Sahur paketin de herkes de calismisti. Sahur paketi varken ustune sinirsiz yapanlar kota bittigi halde hiz kisiti yasamadilar ben de dahil. Umarim yeni bir acik bulunur. :)

okanbiz

okanbiz

Üye
forumdaki arkadaslar olsun maxicep sayesinde hayatimiz bedava oldu.TEEFONDAN 500gb somurdum.

aldes03

aldes03

Üye
Ulan ne açıkmış ya turkcell i kınıyorum şu anda bu kadarmı umursamaz olur bi şirket.

by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
deneyen varmi kesin çalişiyor mu?

ugurarici1

ugurarici1

Üye
Aylik 250mb alsak 14tl , sinirsiz 1gb 25tl . 39 liraya geliyor..... eve ttnet bağlatirim o fiyata:))

• Beğen
Tepkiler: KinG Tornado

_ilyas_

Üye
Mesaj at anlatayı
m

ilo53

ilo53

Üye
Arkadaşlar yanliş bildiğiniz birşeyler var.Ben öncelikle sinirsiz 1gb paket aldim mesaj geldi hızınız düşürülmüştür diye.Kullanımlarım bitti Daha sonra 30tl yükledim 100mb geldi hız kısıtınız kaldırılmiştir diye mesaj geldi 100mb bitti sınırsız bir şekilde kullanmaya başladim.20gb falan kullandım şuan evimde sınrsız net var üniversiteye gidince tekrar yapıcam.Şu paketle denicam avantajlı internet paketi alicam 3tl 50mb aşimsiz. o bittikten sonra 30tl yüklücem 100mb gelck devam edicam kullanmaya.Bakalım yarıyacak mi?

ilo53

ilo53

Üye
Özelden mesaj atın söylüyim

murat.122a

murat.122a

Üye
Bende istiyorum kardesim

baturikato

baturikato

Üye
teşekkürler bigiler için..önce 250 mb sonra 1 gb sınırsız aldım hız sınırı kalktı..Download hızı 2.90 mbps..askere gitmeme 1 ay kala çok iyi oldu..umarım bi terslik olmaz da hep böyle kalır.

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
bu yöntem oluyor mu ?

Üst Alt