Yandex Shell 3D v1.16 - v2.13

Sponsorlu Bağlantılar

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama 1.11 sürümüne güncellenmiştir.

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Bu sürümde programlar bölümü hem dikey hem yatay olarak ayarlanabiliyor.

ts.61

ts.61

Üye
ufak bir sorun var link nerede :)

kullanıcı is

Üye

Tam sürüm Spb Shell.Birazcık Rusça :)
bende nokıa e7-00 var belleden sıkıldığım için arayüz aramaya başladım karşıma ilk çıkan spb shell 3d oldu indirdim kurdum fakat ****** kabul etmedi ardından spbin aynısı olan yandex i gördüm fakat ne kadar arasamda symbian a göre bulamadım sürekli apk var acaba yandex shell lin sis i varmıdır şimdiden teşekkürler

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
bende nokıa e7-00 var belleden sıkıldığım için arayüz aramaya başladım karşıma ilk çıkan spb shell 3d oldu indirdim kurdum fakat kabul etmedi ardından spbin aynısı olan yandex i gördüm fakat ne kadar arasamda symbian a göre bulamadım sürekli apk var acaba yandex shell lin sis i varmıdır şimdiden teşekkürler

Bildiğim kadarıyla yok kardeşim.Zaten Symbian'da SPB'yi kullanabilen olmadı.Sürekli aktivasyon hatası aldılar.Kırıp kullanabilene rastlamadım hiç.

kullanıcı is

Üye

Bildiğim kadarıyla yok kardeşim.Zaten Symbian'da SPB'yi kullanabilen olmadı.Sürekli aktivasyon hatası aldılar.Kırıp kullanabilene rastlamadım hiç.
Hmm anladım kardeşim bu arada zamanını ayırıp en kısa sürede cevapladığın için teşekkür ederim.

karmaskesi

Üye
ama hala markette spb 15 dolardan satista görünüyor bu nasıl satın alma anlamadim :-) hani bedavasi varken para verip de alan var mı acaba

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
ama hala markette spb 15 dolardan satista görünüyor bu nasıl satın alma anlamadim :-) hani bedavasi varken para verip de alan var mı acaba

Orasını bilemem ama dediğin gibi Spb ücretli Yandex ücretsiz.Var demek alıcısı...

roethlisberger

roethlisberger

Üye
Htc Senseden pek bi farkı yok gibi

DJPLAYtr

DJPLAYtr

Üye
Tesekkurler

::Black_Devil::

::Black_Devil::

Üye
Guzel bisye benziyor bir deniyelim bakalim nasilmis :)

eurowision

eurowision

Üye
:tşk:

FirstPioneer

FirstPioneer

Üye
yandex shell i bize dershane hocası göstermişti :D