Yandex Shell 3D v1.16 - v2.13

Sponsorlu Bağlantılar

kubilaymen78

Üye
apk olarak gelmiyor zipli goruyorum zipten çıkartıyorum yine apk yok dosyalar var nasil yukliycez bilen varmi acaba

lotroses

lotroses

Üye
tskkrlr

murder_liable

Üye
Bunu samsung i9003 herşey güzel çalışıyo ama ilk resetten sonra tel açılıyo ama kitleniyor donuyor sonra Tekrar reset ve programı kaldırınca düzeliyo tel. Normal spb 3d de böyle olmuyo

----------Eklendi @ 11:19:51 ---------- Yazıldı @ 11:19:02 ----------

apk olarak gelmiyor zipli goruyorum zipten çıkartıyorum yine apk yok dosyalar var nasil yukliycez bilen varmi acaba

kardeş Tekrar indir bende de olmuştu bu dediğin

de_la_vega_66

de_la_vega_66

Üye
yaa ekran görüntüsü var da ben mi görmüyorum yoksa kimse ekran görüntüsü sormadan mı indiriyo?

mc_shekil

mc_shekil

Üye
de_la_vega_66 sen spb shell 3D yi bilmiyormusun o işte..sadece dili rusça idi arkadaşlar %100 türkçe yapmış.marketteki ücretli shell3D nin aynısı..emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum..süpersiniz :oke:

• Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
yaa ekran görüntüsü var da ben mi görmüyorum yoksa kimse ekran görüntüsü sormadan mı indiriyo?

Doğru söylüyorsun.Ekran görüntü olmadığı için belki yabancı dilde bir programı dostlarıma Türkçe diye yurtturmaya çalışıyor olabilirim.Konu başlığına resimlerini ekledim.Hepsi kendi telefonumdan görüntüler...

hamassan

Üye
Programı bir kaç kere yükledim ama sürekli rusça oluyor. yanlış yaptığım bir şeyler mi var

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
de_la_vega_66 sen spb shell 3D yi bilmiyormusun o işte..sadece dili rusça idi arkadaşlar 0 türkçe yapmış.marketteki ücretli shell3D nin aynısı..emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum..süpersiniz :oke:

Güle güle kullanın.

• Beğen
Tepkiler: mc_shekil
higlift

higlift

Üye
Teşekkürler. Dostum sorunsuz çalışıyor..

de_la_vega_66

de_la_vega_66

Üye

Doğru söylüyorsun.Ekran görüntü olmadığı için belki yabancı dilde bir programı dostlarıma Türkçe diye yurtturmaya çalışıyor olabilirim.Konu başlığına resimlerini ekledim.Hepsi kendi telefonumdan görüntüler...

açıklama ve resimler için teşekkür ediyorum.. türkçe olmayan bi uygulamayı Türkçe diye yutturmaya kalksaydın konu şikayet mesajı dolardı.. o yüzden böyle bi düşünce yoktu aklımda ama şu an telefonumda kurulu olan temadan ne farkı var görmek istedim indirip yüklemeden.. şimdi deniycem.. teşekkürler tekrar

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Programı bir kaç kere yükledim ama sürekli rusça oluyor. yanlış yaptığım bir şeyler mi var

Ben rusça olanın direk üzerine kurdum ve Türkçe olarak kullanıyorum.Yanlış programı kuruyor olmalısın.

hsyn73

hsyn73

Üye
TEŞEKKÜRLER.... Umarım kurabilirim...android karmakarışık her biri bi tarafta, düzenleme açısından iyi olur...

ozgur_473

Üye
sorunsuz çalışıyor fakat çok fazla ram yiyor 50mb galaxy mini için çok büyük bi değer

welat.

Üye
kayrabey acaba symbian 3 içinde ücretsiz sürümünü bulma imkanınız yokmu,bu konu hakkında biraz fazla bilgiye sahipsiniz..

van_helsing7677

van_helsing7677

Üye
teşekkürler :)

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
kayrabey acaba symbian 3 içinde ücretsiz sürümünü bulma imkanınız yokmu,bu konu hakkında biraz fazla bilgiye sahipsiniz..

Spb Shell 3D v1.1 Symbian... Kurmadım denemedim.
Çalışıp çalışmadığına bakarsın artık.İmzalı olup olmadığını da bilmiyorum.Zaten deneme şansım yok.

Dosyanın indirme linki ==>>

Buda kayıt kodu : B83H-J8JJ-Y8RU

Dene ve izlenimlerini bizimle paylaş.Gerekirse konu açayım.

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye

Spb Shell 3D v1.1 Symbian... Kurmadım denemedim.
Çalışıp çalışmadığına bakarsın artık.İmzalı olup olmadığını da bilmiyorum.Zaten deneme şansım yok.

Dosyanın indirme linki ==>>

Buda kayıt kodu : B83H-J8JJ-Y8RU

Dene ve izlenimlerini bizimle paylaş.Gerekirse konu açayım.

Kod geçersiz kurmuyor ki :S