yabancı kanallar 38 tane hepsıde calısıyor.......

Konu, 'Symbian S60v3 Destek' kısmında dj eşref tarafından paylaşıldı. Okunma: 4401 | Cevaplanma: 11

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. CEPTEN YABANCI KANALLARA BAKMAK ISTERMISINIZ TAM 32 TANE KANAL HEPSIDE CALISIYOR (n73 den denenmistir)HATTI VODAFONE OLANLAR REALPLAYERIN BAGLANTI NOKTASINI vodafone internet yapın mutlaka acılacaktır >>>>evet arkadaslar elıme 6 tane daha yenı kanallar gectı bende hemen paylasmak ıstedım ıyı seyırler arkadaslar burdan ındırebılırsınız >>>>Download - 62113.zip - Qfs.mobi

Yazan: dj eşref

yabancı kanallar 38 tane hepsıde calısıyor....... - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

2. linki kontrol et kardeş. Dosya silinmiş uyarısı veriyor

3. ozur dılerım kardes LINK GUNCELLENDI ARKADASLAR.......

4. Linkte mi bir hata var benim telefonda mi acaba? Indir deyince garip garip yazılar çıkıyor. Hata veriyor.

5. ARKADASLAR LINK GUNCELLENDI İNDİREMEYEN ARKADAŞLAR BURDAN İNDİREBİLİRLER.........2shared - download yabancı kanal.rar

----------Eklendi @ 20:18:08 ---------- Yazıldı @ 20:16:13 ----------

LİNK YENILENDI KARDES BURDAN İNDİREBİLİRSİN........2shared - download yabancı kanal.rar

6. ilk başta koyduğun link çalışıyordu ben ordan indirdim

----------Eklendi @ 20:33:59 ---------- Yazıldı @ 20:32:19 ----------

Download - 49379.zip - Qfs.mobi

7. Sağol kardeşim bakıcam birazdan indirip ..

8. Arkadaşlar konuyla alakalı bir soru soracam. Mms olanlar neyle çalışuyor rtsp gibi mi çalışıyor?????

9. Indirdim emeğine sağlık. Teşekkürler. Yarın denerim artık.

10. evet en basta verdıgım link calısıyordu ben konuyu cep ten actıgım ıcın ındırme lınkınde sorun oldu o yuzden degıstırmek zorunda kaldım verdıgım link hem pc den hemde cepten ındırebılırler

----------Eklendi @ 22:33:09 ---------- Yazıldı @ 22:30:34 ----------

sende sagol kardes

----------Eklendi @ 22:35:20 ---------- Yazıldı @ 22:33:09 ----------

evet kardes aynı rtsp gıbı calısıyor

----------Eklendi @ 22:36:51 ---------- Yazıldı @ 22:35:20 ----------

eyvallah sagol

11. Iııııııh hayırrr olmuyor mms göndermeye çalışıyor gerizekalı telefon.

12. evet arkadaslar elıme 6 tane daha yenı kanallar gectı bende hemen paylasmak ıstedım ıyı seyırler arkadaslar burdan ındırebılırsınız >>>>Download - 62113.zip - Qfs.mobi

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.