• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

xpPhone: Windows XP İşletim Sistemi ( Fiyatı / Özellikleri / Çıkış Tarihi / Resimler )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
xpPhone: Windows XP İşletim Sistemi ( Fiyatı / Özellikleri / Çıkış Tarihi / Resimler )

Artık Çin denilince teknolojik açıdan aklımıza gelen ilk şey taklit cep telefonları ürettikleridir. Ancak Çinliler ürettiği taklit cep telefonlarıyla, orijinalinden daha iyisini üretebiliyorlar. İşte Çinliler xpPhone ile karşımızda.

iPhone’nin dış tasarımından esinlenildiği çok açık bir şekilde belli olan xpPhone’yi Çin kökenli In Technology firması üretecek. Dünyanın ilk Windows XP kurulu cep telefonu unvanını taşıyan xpPhone’nin ön plana çıkan diğer özellikleriyse şöyle;

• Windows XP işletim sistemi,
• 120 Gigabayt kapasiteli iç bellek,
• 1 Gigabayt RAM,
• 4,8 inç LCD dokunmatik ekran 800 x 480 piksel çözünürlük,
• QWERTY klavye,
• GPS, WiMAX
• Konuşma süresi : 7 Saat,
• 3G teknolojisi,

2009 yılının son çeyreğinde satışa sunulacak olan cihazın, fiyatı hakkında hiçbir açıklama yapılmadı.

Ekli dosyalar

mehmet 1905

Üye
Çinliler bu sefer aşmış. İnşallah fiyatıda uygun olur.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
İlginç bir telefon olmuş..

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Çok düşünmüştüm boyle bir işletim sistemini telefona uydurmayı.Hatta alt kapak tarafına CD RW koyup Tam anlamıyla Bilgisayara telefon özelliği kazandırma Amacındaydım Neyse birileri yapmış ne yapalım

! AhmeT !

! AhmeT !

Üye
İçinde xp olduğuna göre 800-1000 tl arası olabilir :)

EsEsLi26es

EsEsLi26es

Üye
bu çinliler kopuk uçurtma ya nasıl bir kafa yapıları var anlayamıyorum

fiyatıda uygun yapsınlar bari de alalım

yagizbogac

yagizbogac

Üye
süper bir makine ya çıksa kesin alırım bir tane

zezu_5

zezu_5

Üye
adamların kafası sırf bu işlere çalışıor çin malı olduğu için en fazla 600 olur bence

ardaaga

Üye
çok güzel yapmıslar fiyatı da iyi olursa baya güzel olur bu özelliklerle

researcher

Üye
bence cok buyuk olur bu ...telefon olmaz anca el bilgisayarı olur....

MagNum

MagNum

Üye
iphone varken bence almanın bi mantığı yok işletimi mac zaten gayet iyi iphone hem daha kibar hem daha kullanışlı olur die düşünüyorum =)

Bora

Bora

Üye
Vay canına 1gb ram :S

korsantv94

korsantv94

Üye
Güzele Benziyor....

le20

le20

Üye
çin,liler yapıyor oysaki bizim de kafası çalışan ne insanlar var ama hazır var iken !

Ozan

Ozan

Admin
Geleceğin cep telefonlarına ışık tutacak bir teknoloji :ehe

FQXT

FQXT

Üye
VİDEOSU VAR YOUTUBEDE,NOTBOOK TAN BIRAZ UFAK BU TELEFON DIYE TASIMAN ZOR :/ BEN 5800 DEVAM EDEYIM,XP DENINCE BI HEYCAN YAPTIK AMA :p

--------------- Ekleme ---------------

VİDEOSU VAR YOUTUBEDE,NOTBOOK TAN BIRAZ UFAK BU TELEFON DIYE TASIMAN ZOR :/ BEN 5800 DEVAM EDEYIM,XP DENINCE BI HEYCAN YAPTIK AMA :p

Symbiont

Üye
Biosu da Olmalı Yoksa Çalışmaz Boot etmez Update Sorunlu Olur Şarj ayrı bir mesele zaten gsm şebekesi wlan hdd bunlar sorun yapar telefonda

dark1983

dark1983

Üye
süper bi telefonnnnnnnnnnnn. klavyeye hayran kaldım :D

Marchegiani

Marchegiani

Üye
İnşallah güzel olur..

free__other

Üye
Arkadaşlar tam 3 yıldır aklımda olan şey bu işte XP budur arkadaslar siz eşöyle bi tio veriyim bu XP şimdi messenger live da calıstırır.yanı görüntülü ve ses li messenger kullanabılırız artık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt