Xperia P

Sponsorlu Bağlantılar

ucnumara

ucnumara

Üye
    Konu Sahibi
Xperia P
Xperia P'nin ön kamerası kullanılıyor mu? Skype vb. programlarla görüşme yapılıyor mu? Fotoğraf veya video çekebiliyor mu?

Invoke

Invoke

Üye
Evet, tabi ki.

ucnumara

ucnumara

Üye
    Konu Sahibi
Invoke

Invoke

Üye
hangisi için evet ? Kamera uygulamasını açıldığında ön kamerayı açma özelliği yok. İnternette de hiç ön kameradan fotoğraf veya videos çekilmemiş, bulamadım.

Nasıl yok ya ön kamerayı açma özelliği? Stok kamerada sol üstte seçenkler vardır, scn auto yazar normal modda, ona tıklayın ön kamera diye bir seçenek olması gerekir. Yok mu?

Invoke

Invoke

Üye

ucnumara

ucnumara

Üye
    Konu Sahibi
[video=youtube_share;_Ncnq9PskII]http://youtu.be/_Ncnq9PskII?t=50s[/video]
Ön kamera fotoğraf için buradan açılmıyor. Video seçeneğinde ön kamera varmış.

Invoke

Invoke

Üye
Nasıl oradan açılmıyor, anlamadım. Siz de xperia p mi var, yoksa alacaksınız da ondan mı soruyorsunuz?

ucnumara

ucnumara

Üye
    Konu Sahibi
Alacağım. Ama mağazalarda inceleme fırsatı bulmuştum biraz internetten de videolarına baktım.

Invoke

Invoke

Üye
Konuyla alakası yok ama, ben olsam bu saatten sonra Xperia P almam, tabi kaç lira verdiğiniz de önemli. Xperia L'ye bakın isterseniz.
Öneri sadece.

ucnumara

ucnumara

Üye
    Konu Sahibi
Xperia P almamanızın nedeni nedir ?

Invoke

Invoke

Üye
Xperia P almamanızın nedeni nedir ?

Daha eski donanım, yazılımsal olarak da önerdiğim telefonun alacağı güncelleme daha fazla olur. Yalnız P'nin artısı ekran çözünürlüğü daha yüksek. Bataryasının da bir günü zor çıkardığını çok duydum. Fiyatına da bağlı tabi, şuan xperia alınıyorsa en mantıklı tercih 1200 SP, 800 L olur. F/P açısından iyiler.

ucnumara

ucnumara

Üye
    Konu Sahibi
Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim

taylan08

Üye
Xperia ion, xperia S fiyatları 950 lira hepsi burada da bide GM discovery yede bakın seçenekler artsın :)

Invoke

Invoke

Üye
Xperia ion, xperia S fiyatları 950 lira hepsi burada da bide GM discovery yede bakın seçenekler artsın :)

Bence Ion ya da Sde mantıklı değil bu saatten sonra 950lirayı hakkeden cihazlar değiller.

taylan08

Üye
950 liraya daha ne var baska illa 4 rakama çıkmak lazım sp 1200 s4 mini 1200 böyle devam ediyor :)

Invoke

Invoke

Üye
950 liraya daha ne var baska illa 4 rakama çıkmak lazım sp 1200 s4 mini 1200 böyle devam ediyor :)

Valla 4rakama çıkmak lazım değil tabi de ben telefon alacak olsam 950ona verene kadar 1200yapıp SP alırdım, ya da nexus4 arardım. Ya da S3 var. Sevmesem de Xperia Sden iyi olduğunu düşünüyorum.

- - - Eklendi - - -

Ki şu var, P daha da düşmüştür adamın bütçesi P civarıysa 950yoktur zaten onun için en mantıklı gmd ya da L gibi duruyor :)

taylan08

Üye
ben olsam yine nexus almam hafıza her zaman sıkıntıdır bence herkez alınca öyle yapcam böyle yapcam diye söyler sonra arada kaynar. samsunga ben para vermem herkezin elinde bi samsung var sanki kızılay dağıtmış . L de güzel inceledim ama ekranı biraz daha parlak olsa çözünürlük daha iyi duracak gibi neyse GM Discovery al gitsin geri kalanı kırışırız :D

Invoke

Invoke

Üye
ben olsam yine nexus almam hafıza her zaman sıkıntıdır bence herkez alınca öyle yapcam böyle yapcam diye söyler sonra arada kaynar. samsunga ben para vermem herkezin elinde bi samsung var sanki kızılay dağıtmış . L de güzel inceledim ama ekranı biraz daha parlak olsa çözünürlük daha iyi duracak gibi neyse GM Discovery al gitsin geri kalanı kırışırız :D

Aynen sanki kızılay dağıtmış... Ve tipleri de hoş değil bence, ki spnin performansı da s3 den altta kalmıyor mesela. Ama yine de s'e göre iona göre s3ün performansı yüksek.
Nexusa gelince 16 gb hafıza idare eder. Bnm şuan ki telde dahili 400 mb var. :D hafıza karto taktım 16 gb be yetiyor,ha 32 olsa doldururum ama bu da yetiyor.

taylan08

Üye
benim tel de 230 mb boş hafıza kartında 500 mb boş 16 gb hiç yetmiyor.s3 performans olarak yüksek tabi 4 çekirdekli exynos işlemci+mali 400MP4 :) ama yinede s yada ion alırdım bi kere telefonlarda duruş,estetik,çekicilik var bence

ucnumara

ucnumara

Üye
    Konu Sahibi
SIII fiyatına göre biraz düşük bir telefon SII'nin üstüne bek bir şey koyamamışlardı reklamlar sayesinde bu kadar satıldı.

Üst Alt