Xperia M2 mi LG G2 Mini D610 mu .

Sponsorlu Bağlantılar

leontech

leontech

Üye
    Konu Sahibi
Xperia M2 mi LG G2 Mini D610 mu .
Merhaba arkadaşlar , 5 ay önce General Mobile Discovery düşünüp Sony almıştım general mobilede parça kalitesi sıkıntısı olur diye sony bilindiktir dedim sony aldım. şimdi satmayı düşünüyorum sıkıntım yok değişiklik olsun diye . yerine lg g2 mini alayım diyorum özellikleride aşşağı yukarı birbirine yakın .

alayım mı almayayım mı birbirinede yakın telefonlar lg g2 yi xperiadan daha iyi gördüm özellik olarak .

yada lg ve htc olarak 750-900 arası xperia m2 den teknik olarak daha üstün veya birbirine biraz yakın olan bir telefon var mı . g2 yi iyi gördüm valla . 1.20 GHz 4 Çekirdek , M2 de 1.2 Ghz Qualcomm Quad Core .

kafam biraz karısık :) tavsiyelerinizide beklerim . pişman olmayacağım telefon arıyorum . :)

caps6

caps6

Üye
yazdığın gibi xperia m2 ve g2 mini arasında pek bir fark yok.G2 mini m2 ye göre biraz daha kibar ve bataryası biraz yüksek.Lg alacaksan ikinci el g2 al.

98farom98

98farom98

Üye
Bence değiştirmene gerek yok m2 yi biraz daha biriktir arkadaşında dediği gibi lg g2 al en iyisi

leontech

leontech

Üye
    Konu Sahibi
G2 de olabilir. Arkadaşlar birde aklımda e986 g optimus pro var ikinci el olarak almayı düşünüyorum oda iyi bir telefon

furkankaya559758

Üye
Bence elindeki telefonu değiştirme. M2 güzel bir telefon. İleride biraz daha bekleyip Z3 alırsın. LG'nin malzeme kalitesi ve. Sony kadar iyi değil.

leontech

leontech

Üye
    Konu Sahibi
başka onerınız var mı arkadaslar. ? lg g2 iyi ama şimdi 2.el mi alsam yoksa sıfır olsun temiz olsun diyip lg g2 mini mi alsam .

0MG90

0MG90

Üye
Ben M2 derim ama bulabilirsen M2 Aqua al.

Fenomenon

Fenomenon

Üye
Şuan kullandığın telefon m2 ise kesinlikle m2 satılıp da g2 mini alınmaz. Çünkü donanım olarak arada fark yok. Zarar etmiş olursun.
Ama g2 mini güzel telefon. Kuzenim aldı. Çok şık ve bataryası çok iyi. 800 liraya almıştı ama internette 750'ye hatta daha ucuza alınabilir.
Ama m2 satıp da g2 mini almaya değmez. Arkadaşların dediği gibi G2 düşünebilirsin.