Xperia Arc S wifi sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

mulutanir

Üye
    Konu Sahibi
Xperia Arc S wifi sorunu
selam arkadaşlar Lt18 Xperia Arc S 4.0.4 android sürümlü telefonum var.Fakat 2 gn önce 1 aydır bağlandığım wifi ye bağlanamıyorum wifi yi aç dediğimde wifi açılıyor diyor ve kalıyor açılmıyor ve bulamıyor sonuç olarak açılıyor yazarken ana meüye dönüp tekrar aynı yere gelince açılmış olarak görünüyor fakat tarayınca bulamıyor interneti manuel yazınca yinede bağlanmıyor başka yerdede denedim yine görmüyor acaba ne yapmalıyım varmı yardım edebilecek??

breko52

breko52

Üye
ne gariptir aynı sorun bende de var ve çözüm arıyorum inşallah bilen biri çıkar
Ip alınıyor diyor ama bağlanmıyor başka telefonlar bağlanıyor aynı wifi ye

mulutanir

Üye
    Konu Sahibi
bugün resetliycem belki düzelir ozaman düzelirse yazarım

Behnanovic

Üye
Arkadaş telefonun dili English(United State) yapıp telefonu yeniden başlatırsanız wifi bağlanıyor.Ben şu an ingilizce kullanıyorum.

ufukdegir

Üye
bende de aynı problem vardı hep bağlandığım ağa bir anda bağlanamaz oldum bilgisayar da tarayıcınızdan 192.168.1.1 yapıp modem root menüsünden wireless ayarlarında "channel" ayrını "auto" dan "11" e getirince düzeldi

raziyecimri

raziyecimri

Üye
Sağol Mübarek insan.

1111_su_1985

Üye
bende de aynı problem vardı hep bağlandığım ağa bir anda bağlanamaz oldum bilgisayar da tarayıcınızdan 192.168.1.1 yapıp modem root menüsünden wireless ayarlarında "channel" ayrını "auto" dan "11" e getirince düzeldi

aynı sorun bende de vardı sayende dediklerini yaptım düzeldi çok çok teşekkürler....