Xperia Arc S İmei Çakma Yardım Lütfen...

Konu, 'Android Hack ve Modifikasyon Genel & Destek' kısmında ercanvenida tarafından paylaşıldı. Okunma: 1095 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Xperia Arc S İmei Çakma Yardım Lütfen...

Selam.
    Yurtdışından arc s aldım.2 Hafta sonra kapandı.Bu cihaza nasıl imei çakabilirim.Lütfen yardım edin.

Yazan: ercanvenida

Xperia Arc S İmei Çakma Yardım Lütfen... konusuna benzer içerikler

1. Xperia Arc S İmei Çakma Yardım Lütfen...

Selam. Yurtdışından arc s aldım.2 Hafta sonra kapandı.Bu cihaza nasıl imei çakabilirim.Lütfen yardım edin.
  2. xperia arc s acil yardım lütfen bakın

iyi günler arkadaşlar ben 2 gün önce xperia arc s aldım...ama indirdiğim uygulamaları telefona yüklüyor ve hafıza doluyor ben bu uygulamaları hafıza kartına nasıl taşıyabilirm ve yükleme yeri olarak hafıza kartını nasıl seçerim
  3. xperia arc s yardım lütfen

xperia arc s marka telefonumu sony companiondan 4.0.3 e güncelledim fakat ics 4.0.4 yayınlanmasına ragmen en son versiyona sahip oldugum uyarısı alıyorm ve güncelleme yapamıyorum SI numarası 1254-1957-7 telefonu root yapmadan nasıl...
  4. Xperia Arc S açılmıyor ,lütfen yardım ACİLLL

arkadaşlar telefona root attım her şey güzeldi yaklaşık 1 aydır rootlu kullanıyorum. Rom toolbox programını yüklemiştim ve ordan telefonun yazı tipini değiştirebiliyordum. Ve bugün değiştirdim ve yazı tipinin uygulanması için tekrar açılıp...
  5. xperia arc s imei sorunu

selamlar yurtdışından getirmiş olduğum xperia arc s telefonum kapandı. pasaport ile kayıt yaptıralım dedim ya vergi dekontuna bi sıkıntı buluyorlar ya da pasaporta ( farklı pasaportlar için iki defa vergi yatırdım yine olmadı) bi türlü kayıt...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Temmuz 2015 Cuma - 18:38:09