Xp'de açtıgım MP3 windows7 de açılmıyor ?

Sponsorlu Bağlantılar

Buraxlive

Buraxlive

Üye
    Konu Sahibi
Xp'de açtıgım MP3 windows7 de açılmıyor ?
Cumartesi günü yeni ve güçlü bir kasa toplatdım donanımdan sıkıntı olacagını düşünmüyorum o yüzden. Yan odadaki xp bilgisayarda Media player ile açtıgım .mp3 dosyamı ve gom player ile açtıgım videoyu windows7 ultimate bilgisayarımda açamıyorum ne media player ne winamp nede baska bir oynatıcı.. Aynı yolu izliyorum ama windows7 açmıyor. Bu sorunun çözümü nedir ?

- - - Eklendi - - -

Yokmu bilen kimseler ?

Eralp YKN

Eralp YKN

Üye
daha ayrıntılı bilgi lütfen ve sorun sanırım yazılımsal :)

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
medya oynatıcınla başka müzik açabiliyor musun?

Buraxlive

Buraxlive

Üye
    Konu Sahibi
En ayrıntılı sekilde anlatmaya calıstım. Mesela win7deyken Ludacrisin , ferhat göcerin sarkisini media player , winamp vs hic bir player ile acamiyorum ama gidip Orhan gencebayi aciyorum. Aynisi video icinde gecerli uzantisi ayni iki dosyadan birini aciyor digerini acmiyor. Xp de ise hepsini her programla sorunsuz aciyorum aynı sarkıları aynı videolari win7de açmıyor..

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Açmıyor derken nasıl bir hata veriyor

Buraxlive

Buraxlive

Üye
    Konu Sahibi
Media player dosyayi yürütemedi kapat diyor. Gom player, km.player ise hic bir sey yapmiyor siyah ekran kaliyor.

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Vlc media player i kur bi

Buraxlive

Buraxlive

Üye
    Konu Sahibi
Bunun oynatıcı player ile bir alakası yok hepsini denedim. Farklı bir sorun var

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Format atabilir misin

Buraxlive

Buraxlive

Üye
    Konu Sahibi
Daha yeni bilgisayar 1 hafta bile olmadi. Yokmudur bunun bir driveri formata gerek kalmadan çözelim.

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Mutlaka bir yazılım hatasıdır bence çözüm format ilk peki bir şey sorayım ona göre tavsiyede bulunayım ilk başlarda açıyor muydu

Buraxlive

Buraxlive

Üye
    Konu Sahibi
Yok hocam açmadıgını hiç açmıyor. bazı mp3leri açıyor bazılarını açmıyor. Dosya bozuk desem aynı sarkıı öteki pc açıyor bozuk olsa ondada açmaz.

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Allah allah işe yarayacağını sanmıyorum ama denemekten zarar gelmez güvenli modda açmayı dene

Buraxlive

Buraxlive

Üye
    Konu Sahibi
Şuan pcden uzaktayım pazar günü anca deneyebilirim ama güvenli moddada çalışacagını sanmıyorum normal modda acmadıysa. Sinir hastası edecek beni bu sıkıntı :D

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Bir şey değişeceğini sanmam bende bu arada ses kartı driver i yüklü mü

Buraxlive

Buraxlive

Üye
    Konu Sahibi
Bilmiyorum pcyi toplayan atan attimi. Nerden anlarim onu

Kayahan14

Kayahan14

Üye
İnternette bak driver pack solution diye bütün driver lerini bulur ama 3gb haberin olsun

Buraxlive

Buraxlive

Üye
    Konu Sahibi
Pazar günü deneyip bir kontrol ederim. Sonuca ulaşırız inş.

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Hadi bakalım

Üst Alt