Xiaomi Yi Vs Viofo A118C Video Karşılaştırması Bölüm 1

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Xiaomi Yi Vs Viofo A118C Video Karşılaştırması Bölüm 1
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi

byAndroid

byAndroid

Üye
Yalnız xiaomi yi araç kamerası değildir(aksiyon kamerası) Xiaomi nin araç kamerası ayrı.
Diğer kamera hakkında bilgim yok

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Yalnız xiaomi yi araç kamerası değildir(aksiyon kamerası) Xiaomi nin araç kamerası ayrı.
Diğer kamera hakkında bilgim yok
Araç Kamerası :) Aksiyon Kamerası Deneyimim Olmadı Hiç.Yaklaşık Yi Car DVR i 2 3 Ay Kullandım Hiç Memnunda Kalmadım

byAndroid

byAndroid

Üye
  • Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Birisi xiaomi yi action camera biride xiaomi yi car camera :D
Yok Farkları Var Galiba Birisi Dahami Genişti Öyle Bişeyler :D Aslında Aksiyon Kamerasıda Düşünüyorum Bi Tane 4K Kayıt Yapan Bişey Rahat 300 400 Şıkısacak Gibide Bakalım

byAndroid

byAndroid

Üye
Yok Farkları Var Galiba Birisi Dahami Genişti Öyle Bişeyler :D Aslında Aksiyon Kamerasıda Düşünüyorum Bi Tane 4K Kayıt Yapan Bişey Rahat 300 400 Şıkısacak Gibide Bakalım
Farkları var tabiki, birisi araç kamerası birisi aksiyon. Özellik ve kasa olarak da farklar var.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
byAndroid

byAndroid

Üye
A

Aynen Öyle.Ama Car DVR Kesinlikle Önermiyorum A119 Alın Daha İyi.
Aksiyon kamerası araçta kullanılır mi acaba onu merak ediyorum. Hem aksiyon hemde araç kamerası olarak çok işlevli kullanılabilir

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Aksiyon kamerası araçta kullanılır mi acaba onu merak ediyorum. Hem aksiyon hemde araç kamerası olarak çok işlevli kullanılabilir
Aslında Kullanılması Biraz Daha İyi Çünkü Mesela Yi Nin Aksiyon Kamerası Car DVRdan Kat Kat Daha İyi.Yani Plaka Okuma Konusunda Aksiyon Kamerası Çok Daha Üstün.
Bol Bol Aksiyon Kamerası Var Araç İçi Kamera Olarak Kullanıyorsunda Normalde Kontaği Açtınmı Kayda Giriyorlar Filan Aksiyon Kameralarında Durum Ne Onu Bilmiyorum Ama

• Beğen
Tepkiler: byAndroid

Koradam

Üye
Aksiyon kameralarında geniş açı lens var bu yüzden plaka okuma işinde sorun çıkarabilir .

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Aksiyon kameralarında geniş açı lens var bu yüzden plaka okuma işinde sorun çıkarabilir .
Haklısın Çok Geniş Açılı Kameralar Plaka Okuyamayabiliyor.Ama Genelde İyi Diye Biliyorum

Üst Alt