Telefon Tavsiyesi Xiamoi nasıl bir marka

Sponsorlu Bağlantılar

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
    Konu Sahibi
Xiamoi nasıl bir marka
arkadaşlar xiaomoi mi4 almayı düşünüyorumda bu firmanın telefonları nasıl oluyor saglammı kalitelimi dayanıklımı uzun ömürlümü

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Samsung Filan Al En Azından Servis Konusunda Sıkıntı Yaşamazsın Güncelleme Alırsın Markasız Almayın Bence

harunharunbursa

harunharunbursa

Üye
Xiaomi mi markasiz hocam yaptigi telefonlari ve sistem guncellemelerini biraz incele istersen sonra boyle bir yorum yap.

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
    Konu Sahibi
:))) KİME GÜVENECEM :d

bmw_m6

bmw_m6

Üye
Xiaomi kaliteli ve ucuz ürünler yapan bir firma . turkiyede resmi satisi yok teknik servis sorunu yasarsiniz. Birde 4.5 g gecilecek dikkat edin 3 g li model almayin

harunharunbursa

harunharunbursa

Üye
Aynen bende redmi note 3 düşünüyorum pasaport kayitli

Koradam

Üye
Xiaomi kulaklık ve powerbank kullanıyorum bir kaç hafta sonra Mi band 2 si de gelecek. Telefonlarını bilmem ama diğer ürünleri oldukça kaliteli

• Beğen
Tepkiler: androfilex ve abdulk4dir
mhmzergn

mhmzergn

Üye
Xiaomi kulaklık powerbank ve joystick kullanıyorum hepsinin malzeme kalitesi ust seviye hatta powerbank da %90 verimlilikle calısan tek marka. joystick de hem kaliteli hemde pc, ps3, android ve ios uyumlu harika bir urun ama telefon hiç kullanmadım.

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim
Xiaomi kaliteli ve ucuz ürünler yapan bir firma . turkiyede resmi satisi yok teknik servis sorunu yasarsiniz. Birde 4.5 g gecilecek dikkat edin 3 g li model almayin
kardeşim n11 de simersde hepsiburadada var resmi şatışı mi 4 ün faturalı garantili tr çıkışlı alacam delta garantili

bmw_m6

bmw_m6

Üye
Bir ara bende xiaomi note pro almaya niyetlendim( yurt disindayim) inceleme videolarinda resmi satisi olmadigi soyleniyordu ona dayanarak yok dedim . ben fransadayim . birkac ay once xiaomi fransa dan 20000 mah lik powerbank aldim urun geldi ve icinde fransizca hic birsey cikmadi garanti belgesi bile cince. Sonra sitenin cin baglantili oldugunu ogrendim . bildigim kadariyla ( yaniliyor olabilirim) cihaz sadece resmi olarak cinde satiliyor aldigin urunde sorun olursa cine yolanip orda islem yapilacaktir diye dusunuyorum. Yanliz su var urunleri gercekten parasini hakediyor fiyatina gore cok kaliteli.

• Beğen
Tepkiler: afatsumlug97 ve androfilex
haqanguven

haqanguven

Üye
Samsung Filan Al En Azından Servis Konusunda Sıkıntı Yaşamazsın Güncelleme Alırsın Markasız Almayın Bence
Samsung hangi 4 senelik telefonuna güncelleme veriyor? Xiaomi 4 senelik telefonunu marshmallow'a yükseltti. Bence sen iyi bir araştırma yap...
Bir ara bende xiaomi note pro almaya niyetlendim( yurt disindayim) inceleme videolarinda resmi satisi olmadigi soyleniyordu ona dayanarak yok dedim . ben fransadayim . birkac ay once xiaomi fransa dan 20000 mah lik powerbank aldim urun geldi ve icinde fransizca hic birsey cikmadi garanti belgesi bile cince. Sonra sitenin cin baglantili oldugunu ogrendim . bildigim kadariyla ( yaniliyor olabilirim) cihaz sadece resmi olarak cinde satiliyor aldigin urunde sorun olursa cine yolanip orda islem yapilacaktir diye dusunuyorum. Yanliz su var urunleri gercekten parasini hakediyor fiyatina gore cok kaliteli.
Haklısınız. Bir sorun olduğu zaman çin'e gönderiliyor ve cihaz yenilemeye kadar destek veriyor. Sadece beklemede sabırlı olmanız gerekmektedir

• Beğen
Tepkiler: bmw_m6
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Samsung hangi 4 senelik telefonuna güncelleme veriyor? Xiaomi 4 senelik telefonunu marshmallow'a yükseltti. Bence sen iyi bir araştırma yap...

Haklısınız. Bir sorun olduğu zaman çin'e gönderiliyor ve cihaz yenilemeye kadar destek veriyor. Sadece beklemede sabırlı olmanız gerekmektedir
Samsungun Kaç Tane Cihazi Var Dediğin Markanın Kaç Tane Cihazi Var Sen Bir Araştırma Yap Bence Sonrada Kendine Bir Sor Bu Kadar Cihaza Adamlar Nasıl Destek Versinler Bir Tarafta Sektörün 1.liğinde Yer Alan Marka Diğer Yandan Yeni Yeni Çinden Çıkan Bir Marka Bırakta O Kadar OLsun Destek Versinler Yoksa Kimi İkna Edip Aldırtacaklar Cihazi

mhmzergn

mhmzergn

Üye
Samsungun Kaç Tane Cihazi Var Dediğin Markanın Kaç Tane Cihazi Var Sen Bir Araştırma Yap Bence Sonrada Kendine Bir Sor Bu Kadar Cihaza Adamlar Nasıl Destek Versinler Bir Tarafta Sektörün 1.liğinde Yer Alan Marka Diğer Yandan Yeni Yeni Çinden Çıkan Bir Marka Bırakta O Kadar OLsun Destek Versinler Yoksa Kimi İkna Edip Aldırtacaklar Cihazi
hepsine istemiyoruz zaten amiral gemilere 2 yıl bile destek verse yeter samsung bundan bile aciz

• Beğen
Tepkiler: androfilex
haqanguven

haqanguven

Üye
Tavuk yumurtlar gibi telefon çıkarmasınlar o zaman. Her gün 1 telefon çıkar, destek verme ve hep satıştan kazan....
Apple'in kaçtane telefonu varda zirvede yarışıyor? Ama 4s bile ios 9 u aldı
Sen bu düşünce ile devam et, çok samsung'a para harcarsın...

Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
xiamoi ülkemizde çok bilinen bi marka değil tavsiyem daha çok bilnen servisi konusuda iyi olan markalar samsung apple lg vb.

BraveHeart1923

BraveHeart1923

Üye
sony

byAndroid

byAndroid

Üye
10 numara 5 yıldız bir marka. Dünya statüsünde Apple ve Samsung dan sonra gelir. Türk milleti pek bilmez resim olarak Türkiyeli te giriş yapmadı. Semers üzerinden yada miui Türkiye üzerinden alabilrisin. Sorun sıkıntısı yok . iyi birlik telefon.

JustWatch34

JustWatch34

Üye
Çin Menşeili olduğu için Tavsiye etmiyorum

byAndroid

byAndroid

Üye
Aynen androidin appledir. Arkadaşın da dedigi ĞİBİ Letv te f/p güzel firmadir