Wt3 Ses Sorunu HATA SESİ VE MÜZİKLER CIZIRTILI ÇALIYOR

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
jeep5252

jeep5252

Üye
    Konu Sahibi
Wt3 Ses Sorunu HATA SESİ VE MÜZİKLER CIZIRTILI ÇALIYOR
1 HAFTA ÖNCE ALDIGIM WT3 ÜMÜN HATA SESLERİ VE KİLİT KAPANMA SESLERİ COK DEĞİŞİK ÇIKMAYA BAŞLADI CIZIRTILI CIKIYOR SERVİSE GÖNDERMELİMİYİM YARDIMCI OLABİLCEK ARKADAŞLARI BEKLİYORUM :hmmm

! AhmeT !

! AhmeT !

Üye
Hoparlörü bozulmuş.Bence garantiye göndermelisin.Yada bulabilirsen parçasını bul kendin tak.Hem daha çabuk olur servisi beklemezsin 1 ay :D

jeep5252

jeep5252

Üye
    Konu Sahibi
Ahmet saol öneri için

BAŞKA ÖNERİSİ OLAN YOKMU?

GÜNCELL

bybilal

bybilal

Üye
walla çin işi bu pek bişe diyemicem garantiye yolla direk ama tridentin servisleri telfon gitimi gelmek bilmiyor forumda bir çok yerde böyle madur gördüm. Genede sen bilirisin. Garantisi yoksada telefoncuya yaptır.

jeep5252

jeep5252

Üye
    Konu Sahibi
garantisi var 2 yıllık telefoncuya götürsem yapılabilirmi acaba?

jeep5252

jeep5252

Üye
    Konu Sahibi
walla çin işi bu pek bişe diyemicem garantiye yolla direk ama tridentin servisleri telfon gitimi gelmek bilmiyor forumda bir çok yerde böyle madur gördüm. Genede sen bilirisin. Garantisi yoksada telefoncuya yaptır.

bilgi icin tsk'ler

robcugirl

robcugirl

Üye
Hoparlörü bozulmuş.Bence garantiye göndermelisin.Yada bulabilirsen parçasını bul kendin tak.Hem daha çabuk olur servisi beklemezsin 1 ay :D
arkadaşım servis bi ay deil camı değişti yeni kulaklık geldi dokunmatik yapıldı 13 günde servis spr

--------------- Ekleme ---------------

garanti varsa istanbul servisine gönder ya ben 2 kere gönderdim 1.de hoporlör değişti 2.de cam +dokunmatik +yeni kulaklık geldi 1. (4 gün) 2. (13 gün) sürdü vll

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt