World Gps v1.0 (Ankara, İstanbul, İzmir GPS Map)

Sponsorlu Bağlantılar

cemal333

Üye
    Konu Sahibi
World Gps v1.0 (Ankara, İstanbul, İzmir GPS Map)
Arkadaşlar bu benim editleyerek yaptığım ilk jawa programdır. yazacak kadar profesyonel değilim tabi, ama yapacak kadar profesyonelim + programların tamamını telimde yaptım. Aşşağıdaki pakette tam 6 tane program bulunmaktadır.

PROGRAMLAR;

1. ANKARA GPS v1.0
Türkiyenin 2. Büyük şehrinin ayrıntılı haritası

2. İSTANBUL GPS v1.0
Türkiyenin 1. Büyük şehrinin ayrıntılı haritası. ilk yapmaya karar verdiğim program bu aslında, diğerleri sonradan geldi. Yapmaya karar verdikten 1 hafta sonra, ıstanbul büyük şehir belediyesi, istanBUL şehir rehberi mobil versiyonunun kullanıma hazır olduğunu açıkladı. Ondan sonra kararsız kaldım yapsammı yapmasammı, ama yinede yaptım.

3. istanBUL İBB v1.0
Türkiyenin 1. Büyük şehrinin çok ayrıntılı haritası. İBB ve TURKCELL işbirliğiyle profesyonelce hazırlanan program. benimkine kıyasla çok çok profesyonel, hangisini isterseniz onu kullanın.

4. İZMİR GPS v1.0
Türkiyenin 3. Büyük şehrinin ayrıntılı haritası

5. TURKEY GPS v1.5
Tüm türkiyenin ayrıntılı haritası. Diğer programlara kıyasla bu çok daha güzel oldu. Şehirlerin yanlarına plaka kodlarını bile ekledim daha napıyım. Istediğniz şehrin üzerine gelip orta tuşa basarsanız maximum zoom'a geçecektir. Diğerleri v1.0 versiyonda, bu niye v1.5 versiyon diye sorarsanızda, önce sorun ondan sonra cevap vereyim.

6. WORLD MAP v1.0
Arkadaşlar bu programın eşi benzeri yok! Buda aynı şekilde diğerlerine kıyasla çok daha güzel oldu. Program tüm dünya ülkelerini + ülkelerin başkentlerini(yıldız işaretli bölüm) + ülkenin bazı büyük şehirlerini göstermekte. 1 özelliği daha var, oda haritanın fiziki olması, bu sayede istediğiniz ülkenin coğrafi yapısını inceleyebilirsiniz. + orta tık herzaman max. zoom'dur. Ayrıca bu ilk versiyon ona göre + türkiyenin coğrafi yapısını incelerseniz diğer ülkelere göre coğrafi yapısı bozuk bir ülke ama ben ülkemi böylede seviyorum.

Destekleyen Modeller;
jawa'yı destekleyen tüm modeller.
6670,n72 ve n80, sonic ericson k700i'de denenmiştir.

Hiçbir sitenin reklamını taşımamaktadır.
Emeğime saygı duyuyorsanız eğer, kendi adınızla yayınlamayın.

Arkadaşlar yorumlarınız benim için önemli, iyi yada kötü, beğendim veya beğenmedim, hiç farketmez. Emeğim hakkında fikrinizi yazın yeter.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: benim18, oguzkhan292, menzil957 ve 51 diğerleri

Ozan

Ozan

Admin
İnanılmaz bir çalışma, tebrik ederim Cemal ..
Konuyu biraz düzenledim izninle, daha güzel bir paylaşım oldu.

Bence ne olursa olsun böyle bir girişimde bulunman şahane bir olay.
Sadece Maxicep' de yayınladığın için de Teşekkürler ..

sefine

sefine

Üye
hacker a selam ismini daha çok duymak isteriz 10 yıldızlı teşekkür

muslumreis

muslumreis

Üye
eline sağlık güzel bişeye benziyor daima böyle güzel programlar paylaşırsan daha çok sevinirim : )

ultrabal10

ultrabal10

Üye
tesekkürler cemal kardes. iyi veya kötü is görür:)

chakır66

chakır66

Üye
tşk ücretlendirme hakkında biraz bilgi verirmisin

worldcafe

Üye
Eline sAğlık Dostum Bide beN Program yazmayı bilsem Ne GüzEl olack(Biri Bana Öğretsinn:S)

--------------- Ekleme ---------------

Yalnız benim tel 6210 Navigatör ama desteklemiyor java destekli benimkide bişey yapmak lazımmı??

cemal333

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bu programların hiç biri üçrate tabi değildir doya doya kullana bilirsiniz :oke:

hellboy_hakan20

Üye
emeğe saygı

caner_adu

caner_adu

Üye
eline sağlkçok saol ama 7610 çalıştırmıyor :))))

leventdogan

Üye
Eline sağlık, çok aranan programları bir arada vermişsin... Tek kelimeyle süper bir paylaşım...!

halowman

Üye
kardes gercekten yararlı bir program ama sana bır srum olacak yada dıger arkadaslar ben tam anlamıyorum bu olaylardan ama bıldıgım kadarıyla rarlı soryanın ıcındekı dosyalarımı kart okuyucudan atacagız rar dosyasını kuraıyorum tele bu programları nasıl kuracagımızı anlatırsanız sevınırım sımdıen saolun eegıne saglık

riffler

Üye
tşk.

securitylove

Üye
6670 telefona istanbul b.b prosunu yükledim ama açmıyor nedenini bilen varmı arkadaşlar ?

alikaracan

alikaracan

Üye
çok güzel olmuş

alikaracan

alikaracan

Üye
güzel ama bu gps değilki bildigin haritaa yinede eline sağlık

RIZE/CAYELI

RIZE/CAYELI

Üye
tesekkürler