Woops TTNET Wifi

Sponsorlu Bağlantılar

seyyid70

Üye
    Konu Sahibi
Woops TTNET Wifi
Woops'lulara TTNET WiFi 6 ay ucretsiz! WOOPS WIFI yazip 5060a gonder, yaklasik 5000 TTNET WiFi noktasindan 6 ay boyunca ayda 300 DK ucretsiz faydalan! AVEA'dan tanitim mesaji almamak icin IPTAL KAMPANYA yazip 7672ye ucretsiz gonderebilirsin.

Bu nedir arkadaslar neredeymis bu 5000 ttnet wifi noktası. Msj i alan var mi benim gibi

_RYUK_

_RYUK_

Üye
Turkiyenin belirli yerlerinde TTnet Wi-Fi noktaları bulunmakta.Buralarda 1800 dk internet e girebilirsiniz.Bu Wi-Fi noktalarını bulmak için play markette kendi uygulaması mevcut.

• Beğen
Tepkiler: seyyid70
cihanata_1

cihanata_1

Üye
paylaşım için :tşk:
ttnet wifi ttnetin ttnet wifi abonelerinin ttnet wiffi noktalarında paketlerindeki dakika kadar nternet kullanmasını sağlayan bir servistir ttnet wifi noktaları türkiyenin biçok yerinde restoran kafe vb.yerlerde bulunur ttnet wifi noktası nuluunan yerlerde ttnet wifi isiml,i şifresiz bir kablosuz ağ bulunuur bu ağa bağlanıp internete erişmeye çalışanlar ttnet wifi gitiş sayfasına yönlendirilir ttnet wifi aboneleri bu satyfadan ttnet kullanıcı adı ve şifreleriyle giriş yapıp paketindeki daklika kadar internet kullanabilir:)

karaelf

karaelf

Üye
Ben bu kampanyayı gerçekten anlamadım arkadaşlar bilenler yanıtlayabilir mi acaba?
Şimdi 1-Ttnet abonesi değilsek kullanabiliyormuyuz?
2-300 dk dediği 300 mb mı yada ne kadar bir internet hakkımız var?

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Ben bu kampanyayı gerçekten anlamadım arkadaşlar bilenler yanıtlayabilir mi acaba?
Şimdi 1-Ttnet abonesi değilsek kullanabiliyormuyuz?
2-300 dk dediği 300 mb mı yada ne kadar bir internet hakkımız var?
1-kampanyadan yararlanmak için ttnet abonesi olmaya gerek yok
2-300 dakika dediği 300 mb değil 300 dakika kadar internet kullanabiliyorsun telefon paketlerindeki dakika gibi sürenin haricinde herhangi bir kullanım miktarı sınırı varmı bilmiyorum:)