Faturasız Woops internet dolu paket

Sponsorlu Bağlantılar

blastx

blastx

Üye
    Konu Sahibi
Woops internet dolu paket
Woops’lunun İnterneti Uçuruyor! 4.5G’ye şimdiden hazır olmak isteyen Woops’lulara, Woops’tan İnternet Dolu Paket!
Şimdi 4 GB cepten internet, her yöne 500 dakika, her yöne 5.000 SMS içeren her şey dahil paket ayda sadece 25 TL! Paketindeki internet hakkını bitirenlere ise ek 2 GB yalnızca 7 TL’ye!
Üstelik bu pakete kayıtlı Woops’lular, dilerlerse Woops'tan Bol İnternetli Geceler Kampanyası’na da katılarak her gece 00:00-06:00 arasında BEDAVA İNTERNET’in keyfini çıkarıyor! Nasıl Faydalanırım?
Türk Telekom faturasız mobil tarifelerinde olman yeterli. (BİMCell, POCELL, PttCell, Teknosa Mobil, Standart, Faturasız Ofis, Katlayan, Bayi, Hemşehrim tarifeleri hariç) Pakete kayıt olmak için ise DOLU yazıp 4545'e ücretsiz SMS göndermen gerekiyor. Eğer hattın kendi üzerine kayıtlı değilse DOLU TC Kimlik No yazıp (Örn: DOLU 12345678900) 4545'e göndererek de pakete kayıt olabilirsin. SMS atmakla işim olmaz dersen paketi almak için Müşteri Hizmetleri'ni de arayabilirsin. Paketin tanımlandığında SMS ile bilgi gelir.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
25 Tlye 4 GB Normal Bence

blastx

blastx

Üye
    Konu Sahibi
25 Tlye 4 GB Normal Bence

Turkcelinde Vardı Gündüz 2 Gece 2 GB
Olay da burada farklilasiyor zaten halihazirda 4 gündüz 3 gece veriyor zaten birde haftada 2 gün 2 GB veriyor etti 9GB -25 TL çok iyi bece

kabil486

Üye
Türk Telekom a yeni geçtim. Bu pakete katıldım ama gece 3cgb vermedi.Gecenet yazıp gönderdim yine olmadi

blastx

blastx

Üye
    Konu Sahibi
Türk Telekom a yeni geçtim. Bu pakete katıldım ama gece 3cgb vermedi.Gecenet yazıp gönderdim yine olmadi
Eğer faturasız iseniz 30 TL yükleme yapmanız lazım alabilmek için faturalı larin GECENET yazıp 4545 e atması yeterli eğer 90 gün içinde TT dan taşınıp 90 gün dolmadan TT a donduyseniz paketi alamazsınız bilginiz olsun

Onur K.

Onur K.

Üye
İsterse bedava versin, çekmediği sürece avucunu yalar.

eren3546

eren3546

Üye
yazik la size turktelekom geciriyor acıyorum :)

1.5 ayda 150gb kota kullandım

bozoklu_66

bozoklu_66

Üye
Dostum ozelden yazarmisin nasil yapildigini

Üst Alt