Wireless ile internetine bağlandığım kişi benim nereye girdiğimi görüyor mu?

Sponsorlu Bağlantılar

must20

Üye
    Konu Sahibi
Wireless ile internetine bağlandığım kişi benim nereye girdiğimi görüyor mu?
Bende samsung star5233w var wifi ile internetine bağlandığım kişi benim ne yaptığımı nereye girdiğimi görebiliyor mu ? görüyorsa nasıl?

mersad

mersad

Üye
hayır göremez

must20

Üye
    Konu Sahibi
tamam teşekkür ederim , mersad

diamond13

Üye
Kişi senin hangi sitelere girdiğini görmek isterse görür.

SamsungGT s5620

SamsungGT s5620

Üye
Bende samsung star5233w var wifi ile internetine bağlandığım kişi benim ne yaptığımı nereye girdiğimi görebiliyor mu ? görüyorsa nasıl?

Teknik olarak mümkün.Fakat bu kişi o teknik bilgi ve beceriye sahip mi o önemli.

ahmetyavuz

ahmetyavuz

Üye
İnternet dökümünü isterse internet sağlayıcısından; ağdaki insanların ne yaptığını görebilir... ama diğer şartlarda göremez sadece modeme eriştiğini görebilir oda log kaydı açıksa(bazı modemlerde otomatik açık oluyor)

SamsungGT s5620

SamsungGT s5620

Üye
İnternet dökümünü isterse internet sağlayıcısından; ağdaki insanların ne yaptığını görebilir... ama diğer şartlarda göremez sadece modeme eriştiğini görebilir oda log kaydı açıksa(bazı modemlerde otomatik açık oluyor)

Eğer internete bir arabirim üzerinden çıkılıyorsa loglama ile şakır şakır görür efendim.Dediğim gibi teknik bilgi ve becerisi varsa kesinlikle mümkün...

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
O yuzden söyle boyle sitelere girmeyin :ehe

selo66gs

Üye
internet dökümanında görür demişsiniz ya sadece girilen sitelerin adımı yazıyo bu dökümanda ayrıca internet geçmişini silmenin bir faydası olmuyomu

sinanpp

sinanpp

Üye
İnternet dökümİnternet dökümünü isterse internet sağlayıcısından; ağdaki insanların ne yaptığını görebilir... ama diğer şartlarda göremez sadece modeme eriştiğini görebilir oda log kaydı açıksa(bazı modemlerde otomatik açık oluyor) ünü isterse internet sağlayıcısından; ağdaki insanların ne yaptığını görebilir... ama diğer şartlarda göremez sadece modeme eriştiğini görebilir oda log kaydı açıksa(bazı modemlerde otomatik açık oluyor)

Üst Alt