wireless adaptor onerileri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
haydelanduka

haydelanduka

Üye
    Konu Sahibi
wireless adaptor onerileri
Arkadaslar benim maximum 100 tl butcem var ve bana bir wireless adaptor lazim. Komsumuzun modemi ile benim laptopum arasinda 25 metre var ve aramiza 2 celik kapi 2 duvar var. Bunun icin daha once dark wrn320 adli cihazdan aldim fakat ping cok kotuydu ve surekli baglanti kopuyordu bende acces point almaktan vazgectim ve wireless adaptorlere yoneldim aklimda su iki cihaz var ama tavsiyeleriniz nelerdir?

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Benimki everest markaydı gayet memnundum çift antenli

haydelanduka

haydelanduka

Üye
    Konu Sahibi
Benimki everest markaydı gayet memnundum çift antenli
Hocam tam markasi neydi ve bu linktekilerede bir bakar misiniz? Ben bunu Lol oynamak icin alicagim birde biraz internere girmek icin hizli ve ping yapmayacak birswy istiyorum.

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Everest ewn-689n high-power wireless-n usb adapter
Diğer konuda yardımcı olabileceğimi sanmıyorum o kadar iç içe değilim bu aletlerle

haydelanduka

haydelanduka

Üye
    Konu Sahibi
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
2 duvar vardı 8 metre vardır ama duvarın teki yarım paralel gibi :) yüksekliğe bağlı olarak tam yada 1 eksik diş çekiyordu.yükseklik modem hizasında eksik modem hizasınin 10-20cm üstünde tam

• Beğen
Tepkiler: haydelanduka
haydelanduka

haydelanduka

Üye
    Konu Sahibi
2 duvar vardı 8 metre vardır ama duvarın teki yarım paralel gibi :) yüksekliğe bağlı olarak tam yada 1 eksik diş çekiyordu.yükseklik modem hizasında eksik modem hizasınin 10-20cm üstünde tam
Tesekkurler.
Yokmu hiç kullanan. Önerisi olan. Lütfen çok fazla ihtiyacım var ablam üniversiteye hazırlanıyor. Hem bana lazım benden daha çok ablama.
Arkadaslar yokmu yardimci olabilecek.

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail
haydelanduka

haydelanduka

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar modem 150 mbps aramizda 3 duar 3 celik kapi var benim laptop baglanmak istedigim yerden wifiyi 2 dis bazen 3 dis cekiyor hangi adaptoru onerirsiniz lu. tfen yardimci olun cok lazim bana
Arkadaslar modem 150 mbps aramizda 3 duar 3 celik kapi var benim laptop baglanmak istedigim yerden wifiyi 2 dis bazen 3 dis cekiyor hangi adaptoru onerirsiniz lu. tfen yardimci olun cok lazim bana
Yokmu yardimcui olacak.

haydelanduka

haydelanduka

Üye
    Konu Sahibi
konu kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt