windows7 yi xp ye çeviremiyorum yardım!

Sponsorlu Bağlantılar

leokralbaykal

leokralbaykal

Üye
    Konu Sahibi
windows7 yi xp ye çeviremiyorum yardım!
Arkadaşlar şimdiden herkese merhaba...
PC normalde xp idi ama ben seven transformation pack diye bişey kurdum pc windows7 ye dönüştü ama çok kasıyor
xp ye çevirmek istiyorum ama format atmasından anlamam
tekrar nasıl xp tema yapabilirim lütfen yardım sorunu çözebilecek olan varsa şimdiden çok :tşk:

:ağlarım::allalla::off::bilmm

Necmati

Necmati

Üye
format atmakta hiçbir zorluk yok pc seni yönlendiriyor.. zaten..

türkkan34

Üye
win7 ye dönmedi sadece temaları benziyor artık o yine xp zaten ister ekle kaldırdan sil ister başka bişey yükle yada dosyasını sil yalan olur yani kök dosyalarıda kaldırırken zarar vermiş yada silmiş olursun bu yüzden tav siyem format arkadaşım ben bu sitede buna benzer soruları ve cevapları gördüm bazılarınıda yanıtladım ama kimse araştırmıyor sanırım sağlık olsun önemli olan paylaşımsa bizde varız :) bir arkadaşa tavsiyemgibi sanada format lazım hızlı ve görsel temaları işlevliği ve güncellemesi içi
nde olan bir katılımsız format cd si varsa onu yükle yoksa eyer şu adrese bir bak bulursun böyle başarılı win7 ye benzer bir cd burda yasak olduğundan sadece site ismi vericem istersen açıklamasını okur yüklersin umarım işine yaramıştır

--------------- Ekleme ---------------

adresi yanlış vermişim pardon arkadaşım düzeltiyorum

leokralbaykal

leokralbaykal

Üye
    Konu Sahibi
TskLer... Arkadasım Denıcem BakaLım oLcakmı dıe ?

kosezade

kosezade

Üye
kardeş programı yuklerken program geri yukleme noktası olusturmustur sistemi geri al bakalım bi

Temperature

Temperature

Üye
Bence hiç değiştirme...:ehe

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Programı kaldır gitsin.Formata gerek olmayacağını sanıyorum.Gerçi bu tür yazılımlar sistem dosyalarını mahvediyor ama şansını dene bakalım.

leokralbaykal

leokralbaykal

Üye
    Konu Sahibi
tmm foRmat attım bi sorun kalmadı format atmakta hiç zor değiLmiş :D saqoLun

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Seven Transformation Pack'ı Kaldır ;) Kasılma Felan Kalmaz Ve XP'ye Döner ;)

Nasıl Kaldıracağına Gelince İse
Seven Transformation Pack Programını Aç Orada Uninstall Bölümü Var Ona Tıkladıktan Sonra Kaldırıyor Ve PC'ni Yeniden Başlatmanı İstiyor , PC Yeniden Başlatıldıktan Sonra Eski XP'ne Kavuşmuş Oluyorsun ;)

Üst Alt