windows ürün anahtarı etkinleştirme

Sponsorlu Bağlantılar

koynesor

koynesor

Üye
    Konu Sahibi
windows ürün anahtarı etkinleştirme
Mrblar usb uzerinden windows 10pro yukledim hersey tamm bazi ayarlaramalar icin windows ürün anahtarı etkinleştirme mi yazdi urun anahtarını bilmiyorum nasil yapabilirim bigisi olan

kralberk13

kralberk13

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

koynesor

koynesor

Üye
    Konu Sahibi
Sagolun sonra denerim

koynesor

koynesor

Üye
    Konu Sahibi
Bu sekil denedim olmadi cmd yontemiyle

kralberk13

kralberk13

Üye
cmd yöntemiyle ben yapmıştım
yönetici olarak çalıştırdınmı

koynesor

koynesor

Üye
    Konu Sahibi
Evet yonetici olarak yapmıştım hersey tamm dedi aktiv hala gelmedi

kralberk13

kralberk13

Üye
ilginç
kmspico deniye bilirsin

bycoo32

bycoo32

Üye
Mrblar usb uzerinden windows 10pro yukledim hersey tamm bazi ayarlaramalar icin windows ürün anahtarı etkinleştirme mi yazdi urun anahtarını bilmiyorum nasil yapabilirim bigisi olan
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
kmspiko ile olan yöntem dostum bununla yapabilirsin

koynesor

koynesor

Üye
    Konu Sahibi
Saol kardeşim sonra denerim :)

kralberk13

kralberk13

Üye
win 10 dan tekrar 7 döndüm :) baya oldu

veliahht

veliahht

Üye
Arkadaşlar benim denediğim ve en temiz yöntem w7 kurdum lisansladım sonra üstüne w10 yükselttim... Ve şuan full

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
bycoo32

bycoo32

Üye
başka sürüme dönüp gelmemize gerek yok arkadaşlar kmspico ile direk yapılabiliyor

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
başka sürüme dönüp gelmemize gerek yok arkadaşlar kmspico ile direk yapılabiliyor
Lütfen bu konuda arkadaşlarımızı hatalı yöne sevketmeyiniz..
Çünkü kmspico ile yapılan etkinleştirme microsoft un bir sene sonra yapacağı kontrollerden onay almayabilir.
O yüzden de en iyi en sağla çözüm(Tabiki var ise) yasal lisansı olan arkadaşların windows 10 u bu lisanslı olan sürümün üzerine kurmalarıdır.
Yasal lisansı olmayanların kmspico aracılığıyla etkinleştirme yapmaları önerilir.

veliahht

veliahht

Üye
Bakın önceki sürümden gelme sebebi şu daha%100 driver desteği yok önceki sürümden gelirseniz 0 sıkıntı yaşanıyor...

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Bakın önceki sürümden gelme sebebi şu daha%100 driver desteği yok önceki sürümden gelirseniz 0 sıkıntı yaşanıyor...
Ayrıca windows 10 kurulurken C'nin içinde eski sürümü Windows.old isimli bir klasöre atıyor.
Her şeyi tamamen bitirmeden bu klasörü silmemenizi öneriyorum.
Şayet yeni sürümde tanımlayamadığınız, tanıtamadığınız bir driver var ise bu durumda windows.old klasörünü adres göstererek System32 içinden tanıtabilirsiniz.

koynesor

koynesor

Üye
    Konu Sahibi
Az önce denedim kmspico indirip kurdum windows aktiwlestirdi herşey tamm dedim pc kapatip tekrar acmaya calistim pc açılmadı bi sorun olduğunu söyledi format atmaya calistim yani sıfırlama çalıştım yine olmadi son care usb üzerinden tekrar yükleme yaptim

kralberk13

kralberk13

Üye
usb ilemi tekrar formatladın ?

koynesor

koynesor

Üye
    Konu Sahibi
Evet

Üst Alt