İpucu Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

erhanercan

erhanercan

Üye
sağol tavsiyen için garantiye göndermek lazım o zaman

Sorunla ilgili eğer google da arattıysan aylar öncesinden bu problemi yaşayıp da başlık açanları görebilirsin. Şimdi avantajı ele alırsak servise telefon gittiği zaman değişim olur. Kronik lanet sorun. Nadir 925 lerde yok artık hangi seri ise. bende garanti bitimine yakın göndereceğim sende öyle yap ama ihmal etme garanti yeni tel verirler. Çünkü kronik salak bir sorun. Keşke olmasa uğraşmasak tabi o ayrı..

oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
Sorunla ilgili eğer google da arattıysan aylar öncesinden bu problemi yaşayıp da başlık açanları görebilirsin. Şimdi avantajı ele alırsak servise telefon gittiği zaman değişim olur. Kronik lanet sorun. Nadir 925 lerde yok artık hangi seri ise. bende garanti bitimine yakın göndereceğim sende öyle yap ama ihmal etme garanti yeni tel verirler. Çünkü kronik salak bir sorun. Keşke olmasa uğraşmasak tabi o ayrı..
az önce teleservis formunu doldurup göndermek üzereydim sonra vaz geçtim yerine hangi telefonu göndereceklerine baktım tahmini 640 serisi ve hiç hoşuma gitmedi ben telefonumu seviyorum değişmesini istemiyorum gittiği yere kadar giderim garanti bitmeden belki yollarım daha 1 sene var

• Beğen
Tepkiler: erhanercan

abcderhan

Üye
benim telefon niçin sürekli KKTCELL olarak çekiyor olabilir

Turkcell yazdığını çok seyrek gördüm hatırlamıyorum nerdeyse
erişim noktası kaynaklı imiş galiba
değiştirince düzeldi fakat
yeniden başlayınca veya bir vakit sonra tel yine kktcell oluyor

Son düzenleme:

merkel02

Kapalı Hesap
merhaba. Lumia1520 (siyah) 8.1 kullanıyorum. Epey epey uzun zamandır ne watsaptan ne de uygulama güncelleme bildirimleri alabiliyorum. İlla manuel olarak uygulama güncelleme kontrolü yapmak zorunda kalıyorum. Watsapa da malum girmeyince bildirim alamıyorum. Telefonu sıfırlamıştım ama yine de sonuç alamadım.

erhanercan

erhanercan

Üye
az önce teleservis formunu doldurup göndermek üzereydim sonra vaz geçtim yerine hangi telefonu göndereceklerine baktım tahmini 640 serisi ve hiç hoşuma gitmedi ben telefonumu seviyorum değişmesini istemiyorum gittiği yere kadar giderim garanti bitmeden belki yollarım daha 1 sene var

Ben şansımı deniyorum yedek tel ayarladım bir tane, perşembe kargoya veriyorum ayni sorundan gelişmelerden haberdar ederim

oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
  • Beğen
Tepkiler: erhanercan

skynet

Üye
benim telefon niçin sürekli KKTCELL olarak çekiyor olabilir

Turkcell yazdığını çok seyrek gördüm hatırlamıyorum nerdeyse
erişim noktası kaynaklı imiş galiba
değiştirince düzeldi fakat
yeniden başlayınca veya bir vakit sonra tel yine kktcell oluyor
Bende o yazı sadece telefonu sıfırladıktan sonra ilk kurulumda erişim noktası diye bir uygulama var orada çıkıyor. Ondan sonra artık normal Türkcell oluyor

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
merhaba. Lumia1520 (siyah) 8.1 kullanıyorum. Epey epey uzun zamandır ne watsaptan ne de uygulama güncelleme bildirimleri alabiliyorum. İlla manuel olarak uygulama güncelleme kontrolü yapmak zorunda kalıyorum. Watsapa da malum girmeyince bildirim alamıyorum. Telefonu sıfırlamıştım ama yine de sonuç alamadım.

Klasik soru ama; Ayarlar kısmından Bildirimler+Eylemler kısmından WhatsApp'ın bildirim ayarları açık mı diye kontrol ettiniz mi?

merkel02

Kapalı Hesap
Klasik soru ama; Ayarlar kısmından Bildirimler+Eylemler kısmından WhatsApp'ın bildirim ayarları açık mı diye kontrol ettiniz mi?
bildirim sorunuyla birçok kişinin başı dertte bunu çok kez okudum forumda. kontrol ettim fakat ilginç olan ara ara bu problemin baş gösteriyor olması. canı sıkılınca bildirim gelmiyor. hadi watsappı anladım da uygulama güncelleştirmeleri için de aynı sorunu yaşıyorum. umarım WM10 ile bunları aşarız. yardımın için teşekkür ederim kardeşim.

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
bildirim sorunuyla birçok kişinin başı dertte bunu çok kez okudum forumda. kontrol ettim fakat ilginç olan ara ara bu problemin baş gösteriyor olması. canı sıkılınca bildirim gelmiyor. hadi watsappı anladım da uygulama güncelleştirmeleri için de aynı sorunu yaşıyorum. umarım WM10 ile bunları aşarız. yardımın için teşekkür ederim kardeşim.

Rica ederim.
Ben de sadece mesajlaşma da oluyordu arada:hmmm
İnşallah düzeltirler en kısa sürede, yoksa çekilmez bir hal aldı.

abcderhan

Üye
Bende o yazı sadece telefonu sıfırladıktan sonra ilk kurulumda erişim noktası diye bir uygulama var orada çıkıyor. Ondan sonra artık normal Türkcell oluyor
bu lumia ya özel birşey mi ki başka sim kartla denedim sonunda yine kktcell oluyor(erişm nok. uygulaması denemiştim aynı durum oluyor) kardeşimin gm 4g sinde duz turkcell c5 ve 6230i de aynı.cevabın için teşekkürler

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
merhaba beyler 6Tag benim telefona neden yüklenmiyor artık . dün 6tag sanki intere bağlantısı yokmuş gibi yapmaya başladı siliyim dedim şimdi indiremiyorum hata kodu :80073cf0
saat ve tarihle uğraştım olmadı .
hafıza kartını çıkarıp taktım olmadı.
ses+ kapatma tuşuna basılı tutup rest attım yine olmadı.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Güncelleme sonrası paket ayrışma hatasının çözümü nedir bilen var mı?
Cihaz Lumia 1520 (Black sürümünden Cyan a geçirdim ama Cyan dan Denime geçemedim de!!)
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

ellimin kori

ellimin kori

Üye
Arkadaşlar 1320 telefonum var glance backgraund uyumlu değil diyor nasıl yükleyeceğiz

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Hadi bakalım telefondaki ofis programlarım sonunda ücretliye dönüştü. Buradan da vurmuş oldular bana. Artık Excell yada Word dökümanlarını düzenleyebilmem için office 365 satın almam gerekiyormuş. ÇOK ta alırım. :)

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Hadi bakalım telefondaki ofis programlarım sonunda ücretliye dönüştü. Buradan da vurmuş oldular bana. Artık Excell yada Word dökümanlarını düzenleyebilmem için office 365 satın almam gerekiyormuş. ÇOK ta alırım. :)
İnadına 8.1 Denim sürümüne dönerim gene de para vermem :)

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Muhtemelen hata var. 10 inç üstüne ücretli.

serinaga

serinaga

Üye

Güncelleme sonrasında mı oldu ? Bir ara bende de olmuştu, daha sonra düzelmişti ...

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
Güncelleme sonrası paket ayrışma hatasının çözümü nedir bilen var mı?
Cihaz Lumia 1520 (Black sürümünden Cyan a geçirdim ama Cyan dan Denime geçemedim de!!)
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
aynı problemi yaşadım. süperonline fibrt denim i indirmiyor. pc de telefonu sıfırladıktan sonra farklı bi ağdan indirmiştim.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
aynı problemi yaşadım. süperonline fibrt denim i indirmiyor. pc de telefonu sıfırladıktan sonra farklı bi ağdan indirmiştim.
Mobilden indirmİştim ama (wifi dağıtımıyla) :) Daha sonra 2 farklı wifiden indirdim gene aynı idi. Bende wm10 a geçiş yaptım:ehe

Üst Alt