İpucu Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

kamil5028347

kamil5028347

Üye

Yükle dediğimde hata veriyor yedekleri yönet kısmıda resimdeki gibi buna güvenip sıfırlasammı acaba
bu resime güvenerek sıfırladım ve hiç bir sıkıntı çıkmadı yedek almış yani :)

kamil5028347

kamil5028347

Üye

mzcoools

Üye
Bu müzik listemde müzikler çift hatta üç tane görünüyor.ve müzikleri karttan ve telefondan sildiğim halde yine ortaya çıkıyor.neden böyle yapıyor kullandığım indirme uygulamasından da olabilir mi
music+ kullanıyorum

skynet

Üye
Lumia 620'nin wifi transfer hızı en fazla ne kadar ?

yasirtaha

yasirtaha

Üye
arkadaşlar bu Windows insider programını nasıl aktif etmemiz gerekiyor bilgisi olan varmı?

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
arkadaşlar bu Windows insider programını nasıl aktif etmemiz gerekiyor bilgisi olan varmı?
Şu an için aktif değil

ERROR: Unable to find a bootable option. Press any key to shut down.

Arkadaşlar ilk defa böyle bir hata ile karşılaştım 520 de yazılımı yeniden yüklemek dışında bir yol var mıdır ? :)

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Telefonu usb ile Pc ye bağladım Video bölümüne videolar attım onedrive yüklemesi yapmıyor mu fotoğraf rulosunda otomatik kayıt yapıyor ama video bölümünde bulamadım manuelde olmadı

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Şu an için aktif değil

ERROR: Unable to find a bootable option. Press any key to shut down.

Arkadaşlar ilk defa böyle bir hata ile karşılaştım 520 de yazılımı yeniden yüklemek dışında bir yol var mıdır ? :)
Soft reset. Bende aldım aynı uyarıyı.

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
  • Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR

Emre

Üye
Power tuşu bozuk maalesef :( O yüzden sordum oldu mu diye
Cihaz Kapalı İken Ses Kısma Ve kamera Tuşuna Basılı Tutuyoruz Basılı Tutarken Bilgisayara Takılı Olan USB Kablosunu Hızlıca Cihaza Takıyoruz dene bakalım Pcnin açık olması şart.

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Cihaz Kapalı İken Ses Kısma Ve kamera Tuşuna Basılı Tutuyoruz Basılı Tutarken Bilgisayara Takılı Olan USB Kablosunu Hızlıca Cihaza Takıyoruz dene bakalım Pcnin açık olması şart.
Maalesef sonuç tahmin ettiğim gibi :( yani olmadı

Üst Alt