İpucu Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Beyler Microsoft 20 £ lik hediye kartı vermişti ya, 10 £ kalmıştı ama bugün baktım 0 a düştü neden öyle oldu?

4MaGuS

4MaGuS

Üye
wifi fu ll bir sıkıntı yok, hatta bağlantıyı sıfırladım ancak sıkıntı bir süre devam etti, sonra kendi kendine düzeldi kafasına göre takılıyor bende anlamadım. bazen de belli uygulamalar çalışıyor belli uygulamalar çalışmıyor (bağlanmıyor)

servis işine de girmek istemiyorum ama devam ederse veririm artık yapacak bir şey yok.

cevap için teşekkürler :yuru

farklı modernlerle deneme yapın birde

• Beğen
Tepkiler: hironakamura
BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Bu lumia denim tam olarak ne oluyor bi anlatsanız

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Bu lumia denim tam olarak ne oluyor bi anlatsanız

cevabı çok basit daha önceden orada ne yazıyordu cyan ondan önce neydi black neymiş cevap güncelleme ama tam olarak neler geleceği belli değil

dawid

dawid

Üye
arkadaşlar bi sorum olucak tel:l920. geliştirici surumunden NSRT ile orjinal cyan yukluyoruz ya.acaba sizde kac gb indiriyor yazılımı

kamil5028347

kamil5028347

Üye
kamil5028347

kamil5028347

Üye
Evet bu rakam navifirmden indirmiştim daha önce lumia 920 dosyaları nsrt de aynı dosyaları indiriyor zaten

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Arkadaşlar snapchat kullanan var mı :D varsa mail filan atalım orjinal uygulama gelsin artık arkadaşlarım birşey atıyor yarım saat sonra görüyorum olmaz bu böyle

ArMaGeDdOn_87

Üye
arkadaşlar biliyosunuz "Zil+Bildirimler" ses seviyesi sessiz de olmasına rağmen kulaklık takılı iken whats app messenger vs gibi uygulamalardan bildirim gelince ses çıkıyor bu yeni gelen güncellemelerde bu ayrılmış ses kontrolleri geliştirilecek mi ? yabancı forumlarda herhangi bir bilgiye rastlayan var mı ?

emz

emz

Üye
arkadaşlar biliyosunuz "Zil+Bildirimler" ses seviyesi sessiz de olmasına rağmen kulaklık takılı iken whats app messenger vs gibi uygulamalardan bildirim gelince ses çıkıyor bu yeni gelen güncellemelerde bu ayrılmış ses kontrolleri geliştirilecek mi ? yabancı forumlarda herhangi bir bilgiye rastlayan var mı ?

Kulaklık takılıyken ses seviyesini ayarlamaya başladığımızda o üstteki çubukta aşağı büyüme özelliği var aynı normaldeki gibi. Açtığınızda orada zil sesi duruyor sağ altta. Ona basarak kapatılabiliyor yada açılabiliyor ;)

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Benim 820'nin hem usb şarj girişi hem de kulaklık girişi soketleri tutmaz hale geldi. Bazen şarj kablosu pat diye yerinden çıkıyor. Kulaklık soketi de bastırınca tık diye oturmuyor. Her an yerinden fırtacakmış havası var [fırtmak= yerinden çıkmak bilmeyenler için :))]. Napmak lazım önerisi olan varmı?

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Benim 820'nin hem usb şarj girişi hem de kulaklık girişi soketleri tutmaz hale geldi. Bazen şarj kablosu pat diye yerinden çıkıyor. Kulaklık soketi de bastırınca tık diye oturmuyor. Her an yerinden fırtacakmış havası var [fırtmak= yerinden çıkmak bilmeyenler için :))]. Napmak lazım önerisi olan varmı?
tek çare servise gönderip girişlerin değiştirilmesi başka çare yok

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin

kartal-78

Üye
Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var lumia 630 aldım müzik dinlemek için kulaklı taktımda ( listening ) diye yazı çıkıyor bu yazı engelleyemiyrum bu sorun nedir çozum arkadaşlar yardım

emz

emz

Üye
Arkadaşlar, bundan yaklaşık 1-2 ay önce bir GTA San Andreas xap'ı vardı mağazada. Başka bir geliştirici koymuştu. Onun linki hala var mı? Kurmaya çalışıcam da bakalım olacak mı? Bulabilen olursa yazarsa sevinirim.

emz

emz

Üye
Sanrım buldum :Aksiyon - Gta San Andreas 512 MB Versiyon | Sayfa 2 - MaxiCep
Ama oradaki linkteki uygulama uçmuş. Bana unlock olmadan yapacak bi'şey lazım çünkü unlock yapamıyorum. İnternet yok bildiğiniz üzere. Bana ya onun gibi parasızı, ya da hediye çeki tarzında birşey lazım. Vallahi 12 ₺ verecek bütçem yok bir oyuna. O paraya gider döner yerim. O nedenle bir çözümü olan lütfen paylaşsın:)

skynet

Üye
Pfd'den midir nedir oyun oynarken veya video izlerken ses birden kesiliyor ve telefonu aç kapa yapmadan da düzelmiyor ?

Üst Alt