Windows phone 8

Konu, 'Windows Phone Genel' kısmında Keş Remzi tarafından paylaşıldı. Okunma: 1096 | Cevaplanma: 3

Windows phone 8 5 5 1votes
5/5, 1 Oy

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Windows phone 8

Selamın aleyküm arkadaşlar bildiğimiz gibi windows 7 ile beraber glen windows phone 7
    ama malesef windows phone 7 de pek bi satış göremedi windows 8 geliyor windows 8 ile beraber windows phone 8 gelirmi ? Sadece merak konusudur :)

Yazan: Keş Remzi
  2. arkdaşım bunun bada ile alakası yok ...Ama yine de sorun boşta kalmasın cevaplayayım gelse de uzun sürer bence...

3. 1-Konu yeri yanlış
    2-windows 8 ile birlikte ASLA gelmez

Rock Ve Roll ve Treksimut bunu beğendi.
  4. pardon ya karıştırdım windows phoneye aççaktım ben bu konuyu

Windows phone 8 konusuna benzer içerikler

1. Windows 8 Phone ( 5 Şubat 2013 | Symbian S^3 Tema İstekleri )

Diğer isteği dikkate bile alınmayan benden tekrar bir istek ; Nokia 603'e atılan artık şu cart curt temaları can sıkmaya başladı. Yeni şeyler lazım, yeni yüzler. Bu nedenle sizlerden ricam şudur ki -biraz köklü bir iş gibi olacak ve de zor,...
  2. windows phone 8 gdr2 ( 27 Şubat 2013 | Windows Phone Genel )

bu htc tiarada yüklü olan gdr2 güncelleme olarak lumia cihazlara nezaman gelecek acaba ? bilgisi olan varmı ?
  3. windows phone 8 ( 5 Ağustos 2013 | Windows Phone Yazılım Destek )

merhaba arkadaşlar ben yeni bir windows phone işletim sistemi ile çalışan telefon aldım oyun yüklemek istiyorum fakat şu anda telefondan hiçbir şekilde internete bağlanma imkanım yok bu yüzden wp8 store dan indiremiyorum başka sitelerden indirip...
  4. Windows Phone 8 Jailbreak ( 9 Ağustos 2013 | Windows Phone Genel )

Windows Phone 8 Jailbreak | Hack Cracksama dosyayı indiremedim nasıl indirildiğini anlayamadım:NeedForFile.net - Download the Files you Need!
  5. Tavsiye Galatasaray [windows Phone 8] ( 17 Aralık 2013 | Windows Phone Genel )

Arkadaşlar Merhaba, Uygulama 1.2.0 sürümüne güncellenmiştir. Karakter hataları giderilmiş, haber kaynağı değiştirilmiştir. Umarım Beğenirsiniz... Windows Phone 8 için TIKLAYIN; Windows Phone 8 için TIKLAYIN;
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Ağustos 2015 Pazar - 5:16:39