Windows Phone 8 Amber

Sponsorlu Bağlantılar

eminemtioner

Üye
    Konu Sahibi
Windows Phone 8 Amber
Merhabalar şu an telefonum WP 8.1 Lumia Denim'de. Ancak ben bunu WP 8.0 Amber'e geri döndürmek istiyorum. Bana Amber'in rom dosyasını atarsanız sevinirim. İyi forumlar.

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Bende yokta merakımdan soruyorum neden amber? :)

• Beğen
Tepkiler: erhanercan
erhanercan

erhanercan

Üye
Zaten herkes amberi sakliyordu xp de ister misin

eminemtioner

Üye
    Konu Sahibi
Bende yokta merakımdan soruyorum neden amber? :)
-Amber sürümünde kamera daha iyi ve daha hızlı.
-Glance screen daha iyi çalışıyor.
-Microsoft WM10'u ilk nesil lumia cihazlara vermeyeceğini açıkladı bende en azından gittiği yere kadar WP8 ile kullanayım dedim.:)

• Beğen
Tepkiler: kaygisiz43

skynet

Üye
Daha önce aynı konu açılmıştı forumda ara bulursun

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
-Amber sürümünde kamera daha iyi ve daha hızlı.
-Glance screen daha iyi çalışıyor.
-Microsoft WM10'u ilk nesil lumia cihazlara vermeyeceğini açıkladı bende en azından gittiği yere kadar WP8 ile kullanayım dedim.:)
adamlar her güncellemede bişey verip üç tanesini alıyorlar ileri adımlamaktansa geri adımlamak daha karlı :D
baksana kameraya, fotoğraflara video programına alayının ağzına s.çtılar

eminemtioner

Üye
    Konu Sahibi
adamlar her güncellemede bişey verip üç tanesini alıyorlar ileri adımlamaktansa geri adımlamak daha karlı :D
baksana kameraya, fotoğraflara video programına alayının ağzına s.çtılar

Aynen dediğin gibi. Mesela WP8' de müzik uygulaması sisteme gömülü olduğu için daha hızlı çalışıyordu ve daha az sistemi yoruyordu ancak WP8.1 güncellemesinden sonra müzik uygulamasını sistemden ayırıp mağazaya koyduklarından beri uygulamanın geç açılması atması donması gibi basit problemlerle karşı karşıya geldim. WM10' da ki müzik uygulamasını anlatmayacağım bile. Bu anlattığım problem en basitiydi daha kamera var sistem kararsızlığı var. Var oğlu var işte.

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Aynen dediğin gibi. Mesela WP8' de müzik uygulaması sisteme gömülü olduğu için daha hızlı çalışıyordu ve daha az sistemi yoruyordu ancak WP8.1 güncellemesinden sonra müzik uygulamasını sistemden ayırıp mağazaya koyduklarından beri uygulamanın geç açılması atması donması gibi basit problemlerle karşı karşıya geldim. WM10' da ki müzik uygulamasını anlatmayacağım bile. Bu anlattığım problem en basitiydi daha kamera var sistem kararsızlığı var. Var oğlu var işte.
ya arkadaş nette bişeylere bağlayacam diye fıstık gibi çalışan yerleşik uygulamayı ayırmak nedir ha tamam ayırdın hangi akla hizmet arayüzü değiştiriyon huzur mu sıkıyor
illede netten hizmet verme derdindeysen yap adam akıllı bi video-müzik servisi (spotify gibi) wpye ücretsiz yap diğer platformlara abonelikle sun (lan o değil de bu adamlar bu forumu takip etse sistem şimdiye adam olmuştu ha :D )

eminemtioner

Üye
    Konu Sahibi
Romu bulup indirdim telefonu pc'ye bağladım açtım nokia care suite programını ama bu sefer rom dosyasını görmüyor beyler bi yardım edin.

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
fotoğraf uygulaması da ayrı bir sıkıntı
8.1deki kötü değil aslında ama 8.0daki daha üstündü sadece fotoğraflar-videolar-klasörlere değil uygulamalara da erişimimiz vardı hepsi bir aradaydı arkaplanın verdiği keyiften bahsetmiyorum bile çok canlı bi programdı

eminemtioner

Üye
    Konu Sahibi
fotoğraf uygulaması da ayrı bir sıkıntı
8.1deki kötü değil aslında ama 8.0daki daha üstündü sadece fotoğraflar-videolar-klasörlere değil uygulamalara da erişimimiz vardı hepsi bir aradaydı arkaplanın verdiği keyiften bahsetmiyorum bile çok canlı bi programdı

Bizim yapacağımız bir şey yok Microsoft bu bahsettiğimiz uygulamaları düzeltseydi WM10' da düzeltirdi ancak düzelticeği yerde daha berbat bir hale getirdi.

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Bizim yapacağımız bir şey yok Microsoft bu bahsettiğimiz uygulamaları düzeltseydi WM10' da düzeltirdi ancak düzelticeği yerde daha berbat bir hale getirdi.
kendi düşen ağlamaz ms bi güzel çekecek ceremesini
geri adımlayan sistem mi olur lan

...decode...

...decode...

Üye
Romu bulup indirdim telefonu pc'ye bağladım açtım nokia care suite programını ama bu sefer rom dosyasını görmüyor beyler bi yardım edin.
nereden buldunuz acaba, bende 820 için aratıyorum ama bulamadım bi türlü.

eminemtioner

Üye
    Konu Sahibi
nereden buldunuz acaba, bende 820 için aratıyorum ama bulamadım bi türlü.

mrcrab.net'e giriyorsun nokia firmwares'e gir product codeni yazıyorsun sana eski sürümlerin hepsini sıralıyor ordan amberi indir.

Bu arada ersncak42 ye teşekkür ederim bu siteyi bana kendisi söyledi ve iki dakikada rom dosyasını bulup indirdim
kendi düşen ağlamaz ms bi güzel çekecek ceremesini
geri adımlayan sistem mi olur lan

Umarım mobil bölümde tutunamaz ve mobil bölümünü kapatır. Kullanıcıyı bu kadar düşünemeyen bir firma olamaz.

Üst Alt