Windows mobile nasıl yüklenir

Sponsorlu Bağlantılar

AARSLANNN

AARSLANNN

Üye
    Konu Sahibi
Windows mobile nasıl yüklenir
Arkadaşlar windows mobile 6.1 veya 6.5 in nasıl yüklendiğini bilen varmı?

• Beğen
Tepkiler: pufidik, sefaköykartalte ve muratbayoglu

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
telefon?

AARSLANNN

AARSLANNN

Üye
    Konu Sahibi
i-mate pda2k ama htc blue angel olarak geçiyor

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
ona ait wm 6.5 rom bulup usb kablosuyla güncelleyeceksin..dikkat et zor ve riskli bir iştir..

AARSLANNN

AARSLANNN

Üye
    Konu Sahibi
saol . ben zaten rom unu buldum yüklemesi kusur kaldı nasıl yüklenir onu birisi bana anlatsa

alfa217

Üye
cihazı bilgisayara bağla önce daha sonra indirdiğin rom dosyasına tıkla bikaç yönerge çıkacak karşına onlara tıkla kendi yükler

AARSLANNN

AARSLANNN

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler Bi Deniycem

coreeye

Üye
e bi hata olsa duzeltilemez mi? :D

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
ya düzeltilir ama teknik serviste..biraz masraflı oluyor..

coreeye

Üye
asus p320 war bende windoes mobile 6.1 kurulu bunu 6.5e yukseltmek istiorm teknik terimlerden pek annamam napmam gerek ne indircem nası kurcam biri yardımcı olabilr mi? :)

ByOrkO

ByOrkO

Üye
1GB altı bir hafıza kartına o telefona uygun ROM u bulup atacaksın(atmadan önce hafıza kartını FAT olarak biçimlendir)
sonra o hafıza kartını telefonuna tak ve format atma tuşlarını kullanarak formatla...
Ayrıntılı bilgi için ctrlpda.com adresinde .Bu site PDA için kurulmuş.Herşey var

kmlerg

kmlerg

Üye
Arkadaşlar Rom yüklemek işlem olarak kolay olabilir ancak hiçde göründüğü kadar basit değildir. Çok riskli bir iştir. ancak yinede ben öğrenmek istiyorum diyorsanız aşağıda vereceğim linke bir göz atın.

Rom Yükleme ile ilgili sorularınızın cevapları

AARSLANNN

AARSLANNN

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar geçenlerde benim htc ye wm 6.5 yükledim beğenmedim ve çok kastı teli bende tekrar 6.1 e döniyim dedim ama 6.1 e dönerken sanırım hafıza kartına atmam gereken dosyayı unuttum ve çıhaz sizlere ömür . Ne yapmalıyım nasıl yeni rom yüklerim internette araştırdım iki tane aynı tel olucak falan bişeyler yazı yor ben bu telden iki tane nerden buluyım bulsam onu kullanırım :D yardım ederseniz sevinirim :D

anew25

Üye
Lg GM 735 telefonum var Ben nasıl rom yükleyecem? Yardım edin vea ekleyin beni: [email protected] Bekliyorum

Üst Alt