Windows Mobile 6 Professional & Standard SDK Refresh

Sponsorlu Bağlantılar

com_angel

com_angel

Üye
    Konu Sahibi
Windows Mobile 6 Professional & Standard SDK Refresh
# Windows Mobile for Smartphone = Windows Mobile Standard (download the Windows Mobile 6 Standard SDK)

# Windows Mobile for Pocket PC = Windows Mobile Classic (download the Windows Mobile 6 Professional SDK)

# Windows Mobile for Pocket PC Phone Edition = Windows Mobile Professional (download the Windows Mobile 6 Professional SDK)

* Windows Mobile 6 Standard SDK

o Windows Mobile 6 Standard (176x220 pixels - 96 dpi)
o Windows Mobile 6 Standard Landscape QVGA (240x320 pixels - 131 dpi)
o Windows Mobile 6 Standard QVGA (320x240 pixels - 131 dpi)

* Windows Mobile 6 Professional SDK

o Windows Mobile 6 Classic (240x320 pixels - 96 dpi)
o Windows Mobile 6 Professional (240x320 pixels - 96 dpi)
o Windows Mobile 6 Professional Square (240x240 pixels - 96 dpi)
o Windows Mobile 6 Professional Square QVGA (320x320 pixels - 128 dpi)
o Windows Mobile 6 Professional Square VGA (480x480 pixels - 192 dpi)
o Windows Mobile 6 Professional VGA (480x640 pixels - 192 dpi)

• Beğen
Tepkiler: pufidik ve ceycey-11

KingFaruk

KingFaruk

Üye
bu programları w810i de çalıştırabilirmiyim

peugeot206wrc

Üye
Dostum bu programlar Windows Mobile işletim sistemi için program yazmak için gerekli altyapı dosyalarıdır..

mtrkmn61

mtrkmn61

Üye
ustam bnde almanyadan aldim bi tane
x-mas 5.0mp kamera windows mobile yaziyor ama ona dair isletrim sistemi göremedim yani office uygulamasi fln acaba olurmu nerdn anlicm isletim sisteminin oldugunu yada kac oldgunu

bosver1

bosver1

Üye
nasıl yüklicez bunu bende moble 5.0 var 6.0pro yapmakistiyorum makine toshiba g500

exalted55

exalted55

Üye
Türkçemi dostum?

arkabahce

Üye
sağol dostum, tamda ihtiyacım olan şey. Arkadaşlar bu PPC, PDA ve ya cep telefonlarınıza yüklemek için değil, bunlar için yazılım geliştirmek isteyen insanlar için. yani bunlar cihazlara yüklenmiyor.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
saol

bykade

Üye
arkadaşlar ben yazılım geliştirme uzmanıyım eğer mobil cihazlarınızda kullanmak üzere ihtiyaç duyduğunuz program var ise pm atın yardımcı olayımmm

kmlerg

kmlerg

Üye
arkadaşlar ben yazılım geliştirme uzmanıyım eğer mobil cihazlarınızda kullanmak üzere ihtiyaç duyduğunuz program var ise pm atın yardımcı olayımmm

Arkadaşım uzunca bir süredir aracıma yaptırdığım bakımları takip edebileceğim bir program arıyorum. 1-2 tane buldum ancak onlarda ingilizce olduğu için kullanamadım. Böyle bir program yapabilirmisin? eğer cevabın olumlu olursa pm yoluyla detayları paylaşırım.

inanoma

Üye
Bykade

BenQ E72 kullanıyorum ve sağlıklı bir şekilde sms'lerimi pc'de yedeklemek ve (sadece sıkıştırmak değil) okumak da istiyorum.Bana önerebileceğin program var mı?

xenkster

Üye
Yazılım gelıstırme uzmanı oldugunuzu okudum.Bana yardımınız dokunursa sevınırım.Bugune dek sureklı simbiyan işletim sistemiyle uğrastım programlar oyunlar vs.Program gelıstırme yada yazma konusunda bır bılgı sahıbı değilim fakat öğrenmek bilmek ıstıyorum.Bu konuda yardımcı olursanız sevınırım.
[email protected]

Saygılarımla...

futbol123

futbol123

Üye
saol

orhanaga51

Üye
ya kardeşim benim benq e72 cep bilgisayarım var ben bunda internetten video izleyemiyorum bana yardımcı olursan çok sevinisim email adresim [email protected] şimdiden teşekkürler...

penguen57

Üye
paylashim icin tesekürler

karaoglan074

Üye
Hocam delphi ile çok profosyonel olmasada hazırladığım bir programım var. Bu programdaki verileri HP IPaq 114 ile kullanmak istiyorum database olarak access kullanıyorum nasıl yardımcı olabilirsin. Telefonum 0534 240 54 00
Çağrı atarsan arayabilirim.

semsicudi

Üye
merhaba arkadaşlar. bende NIKI300 xda O2 cihaz var. kuzanim Almanyadan gönderdi. bi türlü türkçeye çeviremedim. yardımcı olursanız .ok sevinirim. saygılar.

ehlihal

Üye
kardeş bende eten m700 var windows mobile 6,5 nasıl yüklerim cok yabancıyım işletim sistemine [email protected]

ahmetgul12

Üye
mobile 5 var bende. 6 yapmak için bu program mı gerekiyor?

--------------- Ekleme ---------------

bende mobile 5 yüklü. 6 yapmak için ne yapmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim. (QTEK)
[email protected]