Windows Mobile 6.5 pro + türkçe yama

Sponsorlu Bağlantılar

kadiryucel

Üye
arkadaşım htc 4350 ile uyumlumudur acaba

nomad08

Üye
RAR ŞİFRESİ : ctrlpda

mamy_5587

mamy_5587

Üye
denemeden bilemeyiz ben risk aldım yükledim orjinal 6.1 mi feda ettim memnunum şuan ama güzel çalışıyor

kardeş rom sorununu nasıl hallettinde yükledin yardımcı olurmusun zahmet olmazsa...:oke:

bulentteber

Üye
rar şifresi nedir acil cevap lütfen.tşk

haqqus

haqqus

Üye
yok nokiada çalışmaz kardeş pda telefonlar için geçerli bunlar

--------------- Ekleme ---------------

Yüklediğim Wm 6.5 den bir kaç görüntü

İçinden abi uzantılı birşey cıktı nasıl yapıyorsun peqi nasıl yukleyecez bunu

hassan52

hassan52

Üye
bgfg

detan

Üye
Htc touch2 İçin Uygun Mu ARkadaşlar...

asım5

Üye
ya bende hp 514 ipaq var ona yüklesem çalşırmı nası kurcam?

yardımlütfenpls

Üye
sony ericsson x2 de çalışırmı ??

Thsx

Thsx

Üye
nokia e72 de çalışırmı beyler.

mustafabakar68

Üye
htc touch cruist p3650.var turkce yama nasil yukleniyor.aciklama..yaparsan sevinirim mustafa68 ttttttt

kemalorak

Üye
Merhaba arkadaşlar,

Ben ilk defa Windows Mobile işletim sistemi kullanıyorum. Telefonum Asus P565 . WM 6.5 yüklemek istiyorum. Yukarıdaki link de bahsi geçen dosyayı indirdim. İçinde .abi uzantılı bir dosya var. Bu dosya sanırım Wm6.5 kurulum ve Türkçe yaması var.

Benim sıkıntım daha önce kullandığım Iphone telefonum ile ilgili her şey en ince ayrıntısına kadar bir çok sitede anlatılırken burda herşey sanki herkez herşeyi biliyor sadece programa ihtiyacı var. Buyrun oda burdan edine bilirsiniz şeklinde olmaktadır. Tabi burda benimde hatam olabilir yanlış yerlere bakıyor olabilirim çünkü çok net bilmiyorum.

Sizlerden ricam. Rom nedir. Rom denen yazılım indirilirken telefon modeli göztemksizin incirilirmi yoksa Asus P565 için özel bir rom varmıdır. Bu rom indikten sonra telefona nasıl aktarılır ve bu rom ile indirdiğim Wm6.5 .abi dosyası telefona nasıl yüklenir. Türkçe yaması nasıl yüklenir. Wm.6.5 yüklendikten sonramı. Hard Reset gibi işlemler hangi tuşlarla yapılır. Bu tuşları aynı zamanda telefon üstünde de tarif ederseniz sevinirim. Wm.6.5 yüklenirken bir mesaj çıkıyormu çıkıyorsa ne yapmam gerekli.

Açıkcası bu işlemi hiç bilmeyen birine anlatabilecek biri varmı veya adres gösterecek biri.

Şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.

tekbey

Üye
sistemi komple Türkçe yapmak yerine; Türkçe karakter ve klavye desteği veren bir program lazım (6.5 için)

MURSALLI

MURSALLI

Üye
Arkadaşlar bu işi tam bilen birisi lütfen sağlıklı bir bilgi versin yaptığınız işi tam yapın insanların zamanını boşa harçatmayın rica ediyorum

cmk21

Üye
arkadaşlar linkler ölü yenileyebilirmisiniz

96231119

Üye
bende samsung b7330 var.telefonun üstünd wm 6.5 stndart var.bu modelde alışır mı?
teşekkürler.....

enver57

Üye
rar kodu yukarda yazıldı ama bende tekrarlıyayım """""""""""""""""""-- ctrlpda --""""""""""""""""""""

--------------- Ekleme ---------------

TEŞEKKÜRLER KİTMİR_1982 ELLERİNE EMEĞİNE SAĞLIK....

linkler çalışıyor şimdi indirdim RAR KODU : ctrlpda

hakan25555

Üye
arkadaşlar elimde HTC touch2 bir telefon var telefonun dili hollandaca bunu nasıl türkçe yapabilirm bana yardımcı olursanız sevinirm

yabanci3535

Üye
emeğine sağlık linkler nerde

hakancaglar

Üye
rar şifresi ne bunun

Üst Alt