Windows Mobile 6.5 pro + türkçe yama

Konu, 'Windows Mobile Sistem Modifikasyon ve Romlar' kısmında Kitmir1982 tarafından paylaşıldı. Okunma: 117253 | Cevaplanma: 152

1. Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 17 Kasım 2013

2. bunu 5800 a yüklesek çalışırmı..

3. 5800 nokia icinse calismaz

4. lg gm735 de çalşırmı?

5. denemeden bilemeyiz ben risk aldım yükledim orjinal 6.1 mi feda ettim memnunum şuan ama güzel çalışıyor

6. bende turkcell htc p4350 cihaz var yeni sıfır aldım nasıl kurucam bu işletim sistemini telefona bi yardımcı olsanız tşkler.

7. yamanın rar şifresıne nedir?

8. Kitmir1982 Merhaba,
    Windows Mobile 6.5 pro + türkçe yama'nın rar sifresi nedir?
    Saygılar.

--------------- Ekleme ---------------

Kitmir1982 Merhaba,
    Windows Mobile 6.5 pro + türkçe yama'nın rar şifresi nedir?
    Saygılar.

9. arkadaşlar biz bunu pda nasıl yükleyecegiz peki?

10. RAR ŞİFRESİ ............... (ctrlpda)

11. Teşekkürler.
    RAR ŞİFRESİ : ctrlpda

12. arkadaşlar genelde farklı modeller için farklı romlar çalışıyo,internetten kendi telefonunuza ait romu bulursanız daha iyi olur,çünkü yeni rom yüklerken bir arkadaşın telefonu tamamen gitmişti.telefoncularda düzeltemiyo

13. tşk KARDEŞ AMA üye girişi yaptığım halde linkleri göremiyorum

14. Aynı soruyu tekrarlayayım ben de :)

15. bende htc p4350 var ama 6.5 degıl 6.1 bıle bulamadım 6.0 buldum su an onu kurdum bunu denıyecegım bırde bakalım nasıl olacakmı (arkadaslar p 4350 kullanan varsa rom rica ediyorum )

SAYGILAR.....

--------------- Ekleme ---------------

ya bu abi dosyası nasıl kuruluyor ? :S telefona attım olmadı pc den kuramadım :S yardım lutfen!!

16. asus P535 cihaza yüklenebiliyormu windows mobile 6.5

17. rar şifresini unutmuşsunuz koymayı siteye.........

18. merhabalar,
    öncelikle bu güzel çalışma için teşekkürler...ancak konuya yazılan cevapları okudugumda çogu kişinin ROM güncellemesini basit bi program yüklemesi zannettiğini farkettim...

arkadaşlar ROM güncellemesi ciddi bir konudur...mevcut wm6.1 silinir 6.5 yüklenir bu esnada cihaza hard reset atılır yani yüklü programlar bilgiler vs silinir , sıfır cihaz gibi olur...

Microsoft un çıkardıgı yasal ROM lar aşagıda verdiğim linkte mevcuttur...

Link

bu listedekiler dışındaki bütün ROM lar geliştiricilerin kendi yaptıkları ROM lardır...

ROM güncellerken dikkatli olun en ufak bir hatanın geri dönüşü biz kullanıcılar tarafından yapılmamakta ancak servis tarafından cihaz eski haline getirilmektedir...

bilginize...

Yüklüyor...

Konu ile alakalı site aramaları:

1. windows mobile 6.5

,
  2. windows mobile 6.5 turkce lg gm735

,
  3. windows mobile 6.5 indir

,
  4. windows mobile 6.5 türkçe indir,
  5. windows mobile 6.5 nedir,
  6. turkcell htc p4350 türkçe nasıl olur,