Windows mobile 6.1 (TÜRKÇE)istek

Sponsorlu Bağlantılar

baraktas

Üye
    Konu Sahibi
Windows mobile 6.1 (TÜRKÇE)istek
arakadaşlar bana Windows mobile 6.1 (türkçe) bulabilirmisiniz acaba?????? İLGİLENENLER İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER:yuru:yuru:yuru

--------------- Ekleme ---------------

arakadaşlar bana Windows mobile 6.1 (türkçe) bulabilirmisiniz acaba?????? İLGİLENENLER İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER:yuru:yuru:yuru

:megafon:HE BU ARADA TELEFONUM TOSHİBA G500:megafon:

• Beğen
Tepkiler: natural23, kurt3, Silinen Üye 1929612 ve 2 diğerleri

kaniersoz

kaniersoz

Üye
merhaba biraz araştır...buraları..kolay gelsin..

baraktas

Üye
    Konu Sahibi
vermiş olduğunuz link için teşekkürler ama orada G500 ile ilgili bi şeye rastlamadım.bulabilrseniz Windows mobile 6.1 (TÜRKÇE) yi indirebileceğim bir link olarak verebilirseniz sevinirim.ayrıca benim pda de Windows mobile 5.0 (TÜRKÇE) yüklü.

kmlerg

kmlerg

Üye
Elinizdeki cihazın üreticisinin sayfasına baktınız mı? Eğer yoksa aşağıdaki linke bir göz atın

Link :

ayda1944

Üye
Bir indirip denemek istedimde

roko4

Üye
arakadaşlar bana Windows mobile 5.0 lazım hp için bir türlü bulamadım (rom)u nu
yardımcı olursanız sevinirim..şimdiden tşk

thenceforth

Üye
saygılar

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Toshiba G500 windows mobile 5.0 sürümü kullanır , leng diye bir pgorgram var %90 türkçe yapıyor kullan bunu :)

Figo_78

Üye
tşk

ardasa1963

Üye
teşekler

cambbazz

Üye
bana hp 614c pda ma 6.1 yüklemek istiyorum türkçesini yardımcı olursanız sevinirim ve programı nerden bulacağımı bilmiyorum

caner0873

Üye
selam

yalcin38

Üye
merhaba yaklaşık 5 saten beri uğraşıyom hala elimdeki SONYERİCSON XPERİA X-1 WİNDOWS MOBİLE TELEFONUIMU turkceleştiremedim:((( bana yardım lütfen...

caner0873

Üye
thank you

karahan873

Üye
vermiş olduğunuz link için teşekkürler ama orada G500 ile ilgili bi şeye rastlamadım.bulabilrseniz Windows mobile 6.1 (TÜRKÇE) yi indirebileceğim bir link olarak verebilirseniz sevinirim.ayrıca benim pda de Windows mobile 5.0 (TÜRKÇE) yüklü.
selam ya arkadaslar ben sgh i600 kullanıyorum yanlız ıngılızce yanı turkce program yuklenemsı gerekıyo bana yardım edermısınız kullanamıyorum bu sekılde sımdıden tesekkurler yardımlarınız ıcın

rey3112

Üye
teşekler

paradise4433

Üye
eline sağlık

keysmartdeniz

Üye
fdsdfgh

maviduvar71

Üye
tesekkurler